Pokaz Dawida Wolińskiego – mariaż mody i pielęgnacji

707
0
PODZIEL SIĘ

Od 15 lat Dawid Woliński zachwyca nas swoimi projektami. Nie inaczej było i tym razem! Z okazji 15-lecia działalności gościliśmy na wyjątkowym pokazie – pełnym cudownych kreacji, fantastycznych gwiazd i… pielęgnacyjnych tematów. I nic w tym dziwnego, ponieważ jednym z patronów wydarzenia była marka StylAge Skin Pro.

Najnowsza kolekcja Dawida Wolińskiego to pochwała kobiecości. Ale niekoniecznie klasycznej. Geometryczne cięcia, widowiskowe zdobienia, nowatorskie połączenia faktur – te kreacje są wręcz stworzone na czerwone dywany. No ale czy po pokazie z okazji półtorej dekady na polskiej scenie modowej można się było spodziewać czegoś spokojnego i powtarzalnego? Nie zabrakło więc typowych dla Wolińskiego luksusu i patetyzmu, a także seksapilu i wyrafinowania.

Poza komplementami pod adresem gospodarza i jego kreacji, tematem, który gościł na ustach zaproszonych była profesjonalna pielęgnacja. Powód? Patronem wydarzenia była marka StylAge Skin Pro, produktów której używa sam projektant oraz jego modelki. Których? Co o nich sądzi? Tego wszystkiego dowiecie się z filmu. Serdecznie zapraszamy na krótki seans.