PODZIEL SIĘ

To już rok istnienia Kliniki Chirurgii dr Elżbiety Radzikowskiej, która powstała z chęci podarowania pacjentom nowego, lepszego życia. Jak powszechnie wiadomo, dziś poza osobowością i urokiem osobistym istotne jest, aby jak najdłużej zachować młodość, urodę i dobrą kondycję. Troska o wygląd i zdrowie, to już nie tylko poprawianie mankamentów, ale sposób na to, aby lepiej czuć się we własnym ciele. Umiejętne korzystanie z profesjonalnych kosmetyków oraz zaawanasowanych technologicznie zabiegów zdecydowanie spowalnia upływ czasu.

Zabiegi oferowane w Radzikowska Clinic odpowiadają najbardziej wymagającym standardom, nieustanie podążając za najnowszymi trendami, a ich wysoka jakość jest wynikiem współpracy z wiodącymi markami. Nasza oferta to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą trwale skorygować sylwetkę i nie poddać się upływowi czasu.

W związku z tym, 8 listopada oficjalnie świętowaliśmy pierwsze urodziny pod przewodnim hasłem „Igła czy nitka?“. Klinika Chirurgii Plastycznej założona przez dr Elżbietę Radzikowską-Buchner zadomowiła się już na dobre przy ulicy Domaniewskiej 34a w Warszawie.

Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo osób ze świata mediów, w tym gwiazd kina i telewizji, którzy są też prywatnie blisko związani z dr Radzikowską. Panie szczególnie interesowały zabiegi na urządzeniach najnowszych generacji na twarz, oraz tych, które skutecznie pomagają walczyć z otyłością i cellulitem. Gratulacjom i życzeniom nie było końca. Na urodzinach panowała znakomita atmosfera, a goście wyszli z jeszcze większą wiedzą i świadomością na temat pielęgnacji twarzy i ciała po wysłuchaniu prezentacji i możliwości obejrzenia pokazowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także najnowszych i najbardziej skutecznych terapii urządzenia HI-TECH wykonywanych przez Zespół naszych specjalistów lekarzy i kosmetologów.

Partnerami wydarzenia byli:

Infinita
Laser Projekt2000
Dolina Samy
Ami Bijoux
BanThaiSpa
Deli Catering
Noble Health
Mentor
Croma Pharma Polska
Lab One
Menard
Bogdani Dermatologia
MediRaty

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.