PODZIEL SIĘ
Estetiqa dr Kaliszewska - recepcja
Estetiqa dr Kaliszewska - recepcja

Jeśli potrzebujesz odprężenia i ukojenia, a także chcesz poprawić swoją urodę, zapewne zainteresuje Cię nowe miejsce w Warszawie. To Estetiqa dr Kaliszewska klinika piękna i day spa, która funkcjonuje od niedawna, a mimo to już zdążyła zdobyć sympatię wielu klientów.

Właścicielka kliniki, dr Anna Kaliszewska, podchodzi do każdego w sposób indywidualny, skupiając się na jego potrzebach, a pomaga jej w tym wykwalifikowany personel- lekarze medycyny estetycznej, kosmetolodzy i fizjoterapeuta.

Klinika oferuje naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania skóry, nowoczesne metody odchudzania i modelowania sylwetki, jak również chwile wyciszenia, regeneracji i relaksu. Specjaliści pracują na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie, cenią fachowość i profesjonalizm, dbają o komfort klientów.

Każdy, kto przyjdzie do kliniki, będzie czuł się otoczony opieką, bowiem zanim zapadnie decyzja o zabiegach, przeprowadzany jest wywiad zdrowotny i analizowane są potrzeby dotyczące wyglądu i kondycji skóry twarzy czy sylwetki. Specjalistom pomaga w tym nowoczesny sprzęt. Klinika, jako jedna z niewielu w Polsce, dysponuje urządzeniem OrganicSeries profesjonalnie analizującym skórę. Dzięki niemu można ocenić jej stan, ustalić, jakich składników aktywnych jej potrzeba, dobrać na tej podstawie zabiegi oraz dać pacjentowi wskazówki, jak pielęgnować skórę w domu.

Klinika oferuje większość znanych i cenionych zabiegów na twarz i ciało z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Do szczególnie polecanych i skutecznych zabiegów na ciało, które można wykonać jeszcze teraz, zanim pojawimy się na plaży, należy endermologia redukująca cellulit, stymulująca lipolizę, tworzenie włókien kolagenowych i elastyny, dlatego w rezultacie ujędrnia, wygładza skórę i poprawia sylwetkę. Efekty widać już po kilku zabiegach, a ponieważ endermologię można wykonywać  3-4 razy w tygodniu, jest to metamorfoza w trybie ekspresowym. Wśród wakacyjnych zabiegów na twarz klinika poleca szczególnie mezoterapię igłową lub mezoterapię bezigłową Dermation, która silnie nawilża przygotowując twarz do słońca. Dermation to nowoczesny zabieg dający natychmiastowe efekty. Polega na wtłaczaniu w skórę pod wpływem prądu preparatu aktywnego, który przywraca idealny poziom nawilżenia skóry, poprawia jej napięcie i ujędrnia.

W klinice pacjenci mogą również liczyć na inne cieszące się popularnością zabiegi, takie jak działanie toksyną botulinową, wypełnianie kwasem hialuronowym, lifting nićmi PDO, lifting wolumetryczny czy lipolizę, jednak to, co wyróżnia klinikę spośród innych, to dbałość nie tylko o efekt zabiegu, ale też troska o skórę pacjenta, który przeszedł zabieg. Lekarz wspólnie z kosmetologiem doradzą, jak można pomóc cerze, by odzyskała promienny, zdrowy wygląd, dlatego też oferowane przez klinikę działania z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii wzajemnie się uzupełniają.