Perły Dermatologii Estetycznej 2018

Perły Dermatologii Estetycznej 2018

1596
0
PODZIEL SIĘ

18 października 2018 r. podczas konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Dermatologów Estetycznych w Polsce ogłoszone zostały Perły Dermatologii Estetycznej 2018 przyznawane poprzez głosowanie lekarzy 15 wybranym produktom i zabiegom. W tym roku, z okazji jubileuszu (wiosną Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging odbędzie się po raz dwudziesty!), specjalnymi Perłami Dermatologii Estetycznej 20-lecia kapituła konkursu uhonorowała też produkty, które odegrały szczególną rolę w rozwoju dermatologii estetycznej.

Perły Dermatologii Estetycznej 20-lecia otrzymały:

  • Gama produktów Cetaphil – od początku zawładnęła kategorię „skóra wrażliwa” w konkursie na Perły Dermatologii Estetycznej, rokrocznie zdobywając nagrody.
  • Easy TCA – uważany za najbezpieczniejszy, najskuteczniejszy i najłatwiejszy peeling TCA.
  • Preparaty do mezoterapii NCTF – zawierają wysokie stężenia kwasu hialuronowego i kompleks polirewitalizujący złożony z 54 składników aktywnych!
  • Regeneris – osocze bogatopłytkowe zawierające komórki i czynniki wzrostu z krwi, dzięki którym można stworzyć indywidualny „eliksir młodości”. Produkt w 100% biokompatybilny.
  • Restylane – był pierwszym na świecie stabilizowanym wypełniaczem kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w wielu badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine.
  • Botox – marka znanej na całym świecie toksyny botulinowej typu A, która jako pierwsza została zarejestrowana we wskazaniu wygładzania zmarszczek mimicznych okolicy glabelli. Blisko 30 lat doświadczeń w medycynie, ponad 4,5 tys. publikacji naukowych oraz satysfakcja milionów pacjentów na całym świecie.

Perły Dermatologii Estetycznej 20-leciaPerły Dermatologii Estetycznej 2018 roku w poszczególnych kategoriach otrzymały:

 

Neauvia LipsNeauvia Intense Lips
Kategoria: Ponętne Usta

Neauvia Intense Lips to naturalny, organiczny i bezpieczny produkt z kwasem hialuronowym dedykowany do powiększania objętości ust. Ten usieciowany, czysty kwas hialuronowy podawany w obszar ust, nie tylko je nawilża, ale przede wszystkim widocznie powiększa i modeluje. Ich wygląd w bezpieczny sposób stanie się bardziej jędrny i ponętny. Neauvia Intense Lips poza wypełnieniem ust, również uzupełnia ich objętość, dzięki temu uzyskujemy widoczną korektę, idealny do korekcji asymetrii ust, nadając atrakcyjny i pożądany wyraz twarzy. www.neauvia.pl