PODZIEL SIĘ
Zabieg medycyny estetycznej

Zabieg: Peeling enzymatyczny
Gdzie: KLINIKA DR BEATA DETHLOFF
Testowała: Paulina R.

O skórze

Mam skórę ze skłonnością do przesuszeń, bardzo cienką i łatwo ulegającą uszkodzeniom. Nigdy wcześniej nie poddawałam się peelingowi enzymatycznemu na dłonie.

O zabiegu

Zostałam zaproszona do gabinetu, wypełniłam szczegółową ankietę na temat mojego stylu życia, żywienia i problemów zdrowotnych. Najpierw porozmawiałam z Panią, która obejrzała mnie całościowo i zaproponowała kilka zabiegów na twarz. Potem moje dłonie obejrzała kosmetolog. Opowiedziała o zabiegu oraz o innych zabiegach, wykonywanych na dłoniach bardziej zniszczonych i starszych. Pokazała mi swoje dłonie – efekty wypełniania bruzd między palcami kwasem hialuronowym. Efekt był niesamowity. Dłoń po zabiegu wyglądała ok 10 lat młodziej niż dłoń nie poddana jeszcze zabiegowi.

Przed i po zabiegu

Zabieg przeprowadzono sprawnie i szybko. Informowano mnie o każdej możliwej niedogodności (np. szczypanie, pieczenie). Po zabiegu dostałam instrukcje, aby przez kolejne 10 dni unikać słońca i intensywnie nawilżać skórę. Zabieg nie był skomplikowany, ale wizyta w gabinecie była przyjemnością (głównie za sprawą opieki jaką mnie otoczono).

Efekty

Skóra po zabiegu jest dużo bardziej napięta, wygląda na świeższą i młodszą. Kremy nawilżające wchłaniają się o wiele lepiej. Zmienił się także koloryt – dłonie są jaśniejsze.

O salonie

Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem salonu. Zostałam dokładnie przepytania i obejrzana przed rozpoczęciem zabiegów. Mogłam z paniami porozmawiać o moich wątpliwościach oraz o innych zabiegach, którymi byłabym zainteresowana (np. mezoterapia). Panie udzielały informacji i cierpliwie odpowiadały na moje, nawet najgłupsze, pytania. Dodatkowo ich ciepło i niezwykle sympatyczna atmosfera sprawiły, że wyszłam z gabinetu roześmiana. Ich rady i miłe słowa sprawiły, że pozbyłam się kompleksu dłoni, jaki miałam do tej pory.

Dr Beata Dethloff zaproszenie

dr Deatadethloff logo

 

 

ul. Nowogrodzka 21
00-511 Warszawa
tel. 791010000
www.drbeatadethloff.pl