PODZIEL SIĘ
Instytutu Piękna i Estetyki Tanrei

Warszawa wzbogaciła się o kolejne miejsce  w którym profesjonalnie zadbamy o swoją urodę. Dnia 26 listopada  na ul. Nowogrodzkiej odbyło się uroczyste otwarcie Instytutu Piękna i Estetyki Tanrei.

Zaproszeni goście mogli poznać najnowsze trendy w kosmetyce profesjonalnej oraz światowej klasy aparaty specjalistyczne z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Instytuty Tanrei to ogólnopolska sieć profesjonalnych i ekskluzywnych gabinetów kosmetycznych należących do sieci salonów Yasumi. Instytut Piękna i Estetyki Tanrei jest już 7 otwartym salonem w Polsce. Wyróżnia go szeroka oferta zabiegów i usług kosmetycznych, wyspecjalizowany zespół ekspertów z zakresu kosmetologii jak i medycyny estetycznej oraz dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Wyjątkowe jest również wnętrze Instytutu Tanrei Nowogrodzka. Salon mieści się w starej zabytkowej kamienicy, więc atmosfera panująca w tym miejscu zachęca do odwiedzenia i odkrywania coraz to nowych zabiegów z ofert salonu.

W trakcie wydarzenia nie zabrakło specjalnych atrakcji przygotowanych dla gości. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy i nowości z zakresu kosmetologii. Ponadto każda osoba mogła uzyskać fachową konsultację kosmetyczną, a co więcej indywidualny program pielęgnacyjny skóry. Dodatkowo każdy z gości otrzymał atrakcyjne bony rabatowe. Całość wieczoru uatrakcyjnił koncert zespołu Kowalewski & Kostecki.