PODZIEL SIĘ
Anna Rulkiewicz - Prezes Zarządu Grupy LUX MED, Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, Joanna Kostrzewska ambasadorka marki RevitaLash w Polsce, CEO Plazanet
Anna Rulkiewicz - Prezes Zarządu Grupy LUX MED, Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, Joanna Kostrzewska ambasadorka marki RevitaLash w Polsce, CEO Plazanet

Poznański City Park wzbogacił się o Centrum Medyczne Profemed należące do Grupy Lux Med. To kolejna placówka w Polsce, w której możemy skorzystać z konsultacji u specjalistów lub wykonać badania, bez konieczności kupowania abonamentu.

Wydarzenie na które przybyło ponad 80 osób poprowadził Olivier Janiak. W spotkaniu udział wzięli m.in.: Anna Rulkiewicz –  Prezes Zarządu Grupy Lux Med, która przywitała gości i opowiedziała o znaczeniu Profemed, Agnieszka Motyl – Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Opieki Ambulatoryjnej oraz władze regionu i placówki. Wśród zaproszonych gości pojawili się Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak oraz Katarzyna Zarzycka, Dyrektor Hotelu i Członek Zarządu City Parku.

Swoją obecnością otwarcie zaszczycili również Lidia Popiel, Paulina Holtz, a także wybitni Olimpijczycy  – kajakarki: Izabela Dylewska, Aneta Konieczna i Elżbieta Urbańczyk, wioślarz – Michał Jeliński oraz mistrz rzutu młotem – Szymon Ziółkowski. Nasi medaliści razem z Robertem Korzeniowskim promowali zdrowy styl życia w ramach programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych, który będzie rozwijany w placówce. W prozdrowotne działania włączył się również Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, który na spotkanie przyjechał rowerem i pod okiem Roberta Korzeniowskiego wykonał badania FMS ( functional movement screen) polegające na ocenie wykonania siedmiu podstawowych zadań ruchowych, takich jak pompka czy przysiad.

Partnerem spotkania była marka RevitaLash, która ufundowała upominki dla gości i dziennikarzy.

Na co dzień pacjenci poznańskiego Profemed mogą korzystać z konsultacji wielu specjalistów oraz szerokiej diagnostyki. W nowo otwartej placówce dostępne są również usługi stomatologiczne i rehabilitacyjne, a także bogata oferta zabiegów medycyny estetycznej.

Centrum Medyczne Profemed w Poznaniu mieści się przy ul. Ułańskiej 7 i czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 i w soboty w godz. 9-14.