PODZIEL SIĘ
Osocze bogatopłytkowe

Zabieg: Osocze bogatopłytkowe
Gdzie: AMBASADA URODY
Testowała: Katarzyna B.

O skórze:

Skóra mieszana, ziemista i zmęczona.

O zabiegu:

Zanim doszło do zabiegu w sposób bardzo profesjonalny, spokojny i wnikliwy rozmawiała ze mną doktor Aleksandra Samborska. Pani doktor odpowiadała na wszelkie pytania w sposób zrozumiały dla laika i wyczerpujący.

Zabieg wraz ze wstępną konsultacją trwa ok. godziny. Najpierw lekarz pobiera z żyły krew. Następnie krew jest wkładana do specjalnego mieszalnika, w którym dochodzi do wytrącenia się osocza bogatopłytkowego. W czasie gdy osocze się wytrąca z krwi, lekarz przygotowuje twarz, dokonując demakijażu.

Kiedy osocze już jest gotowe, lekarz robi nakłucie, a następnie za pomocą specjalnej igły – kaniuli zostaje ono rozprowadzone pod skórą twarzy. Igła przechodzi pod skórą właściwą ponad powięziami. Chodzi o to, aby osocze dostało się wszędzie, dlatego ukłucia i rozprowadzanie kaniulą osocza odbywa się w kilku punktach twarzy. Zabieg nie jest bardzo bolesny, ponieważ dostaje się płyn znieczulający, jednak najdziwniejsza jest świadomość, że pod skórą przesuwa się spora igła… Można dotknąć twarzy palcem i czuć  wtedy kaniulę… Warto się na to psychicznie przygotować.

Po zabiegu:

Tuż po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, jednak natychmiast widać różnicę. Twarz wygląda na gładką i młodszą. Niestety trochę odczuwałam ból po zabiegu przez jakieś 2-3 dni, ale nie tak bardzo. Nie widać natomiast siniaków.

Generalnie skóra nie wymaga jakieś szczególnej pielęgnacji po zabiegu. Pielęgnację stosuję taką jak dotychczas. Nie można jednak przez dwa tygodnie robić innych inwazyjnych zabiegów.

Po 4 dniach skóra wygląda młodo i gładko. Z pewnością się odświeżyła i rozjaśniła. Myślę, że to bardzo dobry zabieg.

Od dr Samborskiej dowiedziałam się też, że podobny zabieg można stosować na skórę pod włosami, co zdecydowanie wpływa na ich wzmocnienie i wzrost.

Zabieg polecam zdecydowanie. Sama chcę go powtórzyć, bo najlepsze efekty są przy serii 1x przez 3 miesiące, a potem co pół roku. Na 100% w przyszłym roku zrobię sobie taki zabieg na skórę głowy, aby wzmocnić włosy.

O salonie:

Ambasada Urody to bardzo eleganckie i przestronne miejsce. Personel zachowuje się profesjonalnie i życzliwie, udzielając wszelkich informacji. Dobrze się czułam w tym miejscu.

Bardzo podoba mi się sposób budowania relacji przez doktor Aleksandrę Samborską. Niezwykle życzliwa, kompetentna i subtelna osoba. Czułam się w rozmowie z nią podmiotowo potraktowana, co nie jest oczywiste w relacjach z lekarzami.

 

logo Ambasada UrodyAmbasada Urody Medical SPA
ul. Hlonda 2 / róg al. Rzeczypospolitej
Warszawa, Miasteczko Wilanów
22 253 23 23 / 604 502 501
wilanow@ambasadaurody.pl

Ambasada Urody Medical SPA logo