PODZIEL SIĘ
Gabinet dr Ignaciuka
Gabinet dr Ignaciuka

24 czerwca 2014 r. odbyło się oficjalnie otwarcie Gabinetu Medycyny Estetycznej dr. Andrzeja Ignaciuka, uznanego lekarza, prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Inauguracja gabinetu spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno mediów, pacjentów,  jak i firm związanych z branżą anti-aging. Jednym z partnerów wydarzenia była Croma Pharma – niekwestionowany ekspert w dziedzinie dermatologii estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej. Firma od prawie 10 lat wyznacza i promuje nowe trendy, wprowadzając na krajowy rynek światowe nowości (m.in. nici Happy Lift, PDO First Lift), a także prowadząc programy edukacyjne dla lekarzy. Inni partnerzy wydarzenia to m.in.: ITP. S.A.,  Valeant Polska Sp. z o.o., Bogdani Sp. z o.o., czy też Galderma Polska Sp. z o.o.

Dr Ignaciuk to zasłużona postać dla rozwoju polskiej medycyny estetycznej, wykładowca oraz założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i Anti-Aging, a także wysokiej klasy specjalista.

– Z zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że zdecydował się na otwarcie własnej placówki – będzie to znaczące miejsce na urodowej mapie stolicy! Cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w tym wydarzeniu” – powiedział Artur Gajewski z Croma Pharma.

Otwarcie gabinetu uświetnił wykład dr Ignaciuka pt.: „Polka w gabinecie medycyny estetycznej”, oparty na wieloletniej praktyce i doświadczeniu, a także spostrzeżeniach dotyczących kobiecych upodobań.

„Jakie są pacjentki korzystające z medycyny estetycznej na podstawie 20 lat praktyki? Powinno się powiedzieć „pacjenci“, ale faktycznie do niedawna były to w 90% kobiety. Średnia wieku kobiety pojawiającej się w gabinecie lekarza medycyny estetycznej oscyluje wokół 40 lat. Najmłodsze pacjentki miały poniżej 18 lat, było ich niewiele i przychodziły zazwyczaj z mamą. Najstarsze, a tych było już znacznie więcej, liczyły sobie powyżej 70 lat. Biorąc pod uwagę ich profesję, są to głównie wolne zawody, pracownicy biurowi oraz businesswoman” – stwierdził dr Andrzej Ignaciuk.

Wystąpienie spotkało się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości i zostało nagrodzone gromkimi brawami, zaś gospodarz  zapowiedział kolejne wykłady.

Spotkanie uświetnił występ zespołu „The Voices” pod kierownictwem Anny Stokalskiej – finalistów programu „X – Factor”. Na gości czekały prezenty niespodzianki, które rozlosowano podczas loterii, w tym zabiegi medycyny estetycznej oraz zestawy produktów do pielęgnacji skóry i suplementy.

Gabinet Medycyny Estetycznej dr Andrzej Ignaciuk, al. Przyjaciół 9/6, 00-565 Warszawa,

tel. 691 054 696; 693 553 521, www.drignaciuk.pl