PODZIEL SIĘ
Zabieg wyszczuplający Therapy Cool

Rewolucyjna i innowacyjna metoda na wymodelowanie sylwetki. Poznajcie Therapy Cool, system z gwarancją efektów.

Innowacyjny system  do kriolipolizy i kompleksowej terapii kontrastami, które efektywnie oddziałują na wszystkie funkcje organizmu.

Therapy Cool zabiegi:

  • zniszczenie komórek tłuszczowych
  • skuteczne wyszczuplanie
  • aktywacja metabolizmu
  • redukcja cellulitu
  • najskuteczniejsze i globalne zabiegi odmładzające na ciało i twarz

Kompleksowe działanie

W przeciwieństwie do standardowych terapii, konwencjonalnych metod i innych urządzeń, które działają lokalnie, Therapy Cool holistycznie wpływa na organizm, usuwając przyczyny i skutki problemów estetycznych.

 Dzięki zaawansowanej technologii zabieg zapewnia satysfakcjonujące i długotrwałe rezultaty, których nie gwarantuje żadna inna forma terapii na świecie.

  • Wysoka efektywność metody wynika z kompleksowego oddziaływania na cały organizm od wewnątrz, dzięki czemu zwalczane są konkretne problemy estetyczne.
  • Skuteczność zabiegów potwierdzają liczne badania kliniczne.

Synergia dwóch metod

Skuteczność THERAPY COOL  wynika z wykorzystania dwóch zaawansowanych metod terapeutycznych: kriolipolizy oraz terapii kontrastami.

  •  kriolipoliza Therapy Cool – zniszczenie komórek tłuszczowych

Kriolipoliza w sposób selektywny i kontrolowany niszczy komórki tłuszczowe bez naruszenia otaczających struktur. W odróżnieniu od innych metod, zabieg Therapy Cool wykonuje się bez podciśnienia, tylko z zastosowaniem aplikatorów o dużej powierzchni. Dodatkową zaletą jest możliwość powtarzania zabiegu co 25-30 dni.

Metoda taka  pozwala z maksymalną skutecznością eliminować komórki tłuszczowe warstwa po warstwie (docieranie do kolejnych warstw tkanki tłuszczowej, które początkowo są przykryte komórkami zniszczonymi podczas poprzedniego zabiegu).  Efekt to szczuplejsze, wymodelowane  ciało.

  •  terapia kontrastami – odmłodzenie metabolizmu

Ciało zostaje  zawinięte w kombinezon i  poddane naprzemiennym zmianom temperatury.  Ta prosta w działaniu metoda uruchamia  w organizmie  skomplikowane procesy naprawcze oddziałując na wszystkie jego  funkcje.

Przykładowo:

– w fazie ciepłej następuje intensywne wydalanie toksyn z organizmu.

– w fazie zimnej organizm potrzebuje większej ilości energii, aby się ogrzać. Do tego celu wykorzystuje krew, która pobiera energię, m.in. z komórek tłuszczowych, co skutkuje spalaniem kalorii i zmniejszeniem ich objętości.

Kontrasty są najskuteczniejszą dostępną metodą drenażu limfatycznego, polepszają metabolizm, wyszczuplają  i  odmładzają cały organizm. Warto nadmienić, ze metoda Therapy Cool znajduje także zastosowanie w rehabilitacji i medycynie.

 

Cena jednego zabiegu to 250 zł, pakiet 4 zabiegów 800 zł.

Zabieg można wykonać w Klinice Medycyny Estetycznej Cosmopolitan, ul. Franciszkańska 14 lok 10,

Tel. 604 884 885; 00 202 Warszawa; http://www.cosmopolitanklinika.pl/