PODZIEL SIĘ
Uśmiechająca się kobieta leży na łóżku

Przedstawiamy zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą nam poprawić owal twarzy, wymodelować sylwetkę czy zadbać o skórę.

Poprawa struktury skóry: Scarlet RF

Poprawę napięcia skóry i spłycenie zmarszczek zapewni zabieg Scarlet RF, który łączy działanie lasera frakcyjnego z falami radiowymi i systemem 25 mikroigieł. Podczas zabiegu fale wprowadzane są w skórę właściwą oraz w tkankę podskórną i generują w niej ciepło. Bezpośrednie ogrzewanie warstw wewnętrznych zapewnia uzyskanie maksymalnych efektów oraz minimalizuje uszkodzenia na powierzchni skóry. W efekcie komórki odpowiedzialne za syntezę kolagenu zostają pobudzone, co poprawia elastyczność i jędrność skóry. Terapia Scarlet RF pomoże nam wygładzić zmarszczki mimiczne, unieść opadające powieki i kąciki oczu. Dzięki niej zniwelujemy tzw. chomiki oraz rozświetlimy i rozjaśnimy skórę.

Gdzie: Karboklinika, ul. Małkowskiego 30/6 III piętro, Szczecin

Poprawa owalu twarzy: Radiesse

Jeśli zaczęły Ci przeszkadzać zmarszczki czy wiotka skóra, a na myśl o skalpelu dostajesz gęsiej skórki, to dobrym rozwiązaniem będzie zabieg z preparatem Radiesse. Jest on przeznaczony dla tych, którzy utracili wyraźny kontur twarzy i zależy im na poprawie gęstości i jędrności skóry. Umożliwia to zawarty w Radiesse hydroksyapatyt wapnia, który nadaje skórze odpowiednią objętość oraz – w przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy – stymuluje naturalną produkcję kolagenu.

Gdzie: Time Clinic, al. Witosa 3, piętro II, lok. 216, Warszawa

Wyszczuplanie: Vanquish

Szczupła i zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Często problemem jest również to, że zależy nam na wyszczupleniu jedynie wybranej partii ciała, co zazwyczaj jest bardzo trudne. Dieta i odpowiednie ćwiczenia to oczywiście jeden z najlepszych sposobów, ale co w sytuacji, kiedy nie przynoszą one wymarzonych rezultatów? Z pomocą przychodzi zabieg urządzeniem Vanquish, który z pewnością spełni te oczekiwania. Dlaczego Vanquish jest tak skuteczny? Jest to zasługa rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Trwałość efektów zapewnia fakt, że Vanquish rozbija nie tylko tłuszcz znajdujący się w komórkach tłuszczowych, ale również same komórki. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje również bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu.

Gdzie: Gold Clinic, ul. Wielicka 43 lok. 2, Warszawa

Poprawa kolorytu skóry: Peeling PRX-T®

Aby poprawić kondycję skóry, zadbać o jej koloryt i nawilżenie, polecamy peeling PRX-T®. Jest to zabieg stosowany w celu uzyskania efektów odmładzających, zwiększenia napięcia skóry, redukcji blizn zanikowych oraz rozstępów, rozjaśnienia kolorytu skóry i jej oczyszczenia. Idealnie sprawdza się również wspomagająco przy innych procedurach medycyny estetycznej, poprawiając ich końcowy efekt (np. przy zabiegach z wykorzystaniem nici, laserów frakcyjnych oraz przy radiofrekwencji). Podczas zabiegu nakłada się na skórę kolejne warstwy preparatu, a następnie zmywa wodą. To metoda bezbolesna i niepowodująca zaczerwienienia, pieczenia czy złuszczania, dlatego jest dobrze tolerowana przez pacjentów.

Gdzie: Klinika Medycyna Urody, ul. Domaniewska 39A, Warszawa

Nawilżenie: CytoCare

Mezoterapia CytoCare silnie nawadnia, regeneruje, odżywia, działa antyoksydacyjnie, przywraca równowagę biologiczną skóry, jak również działa prewencyjnie opóźniając procesy starzenia. Wyjątkowa skuteczność odpowiednio zbilansowanych składników poparta została wieloma badaniami in vitro.  Nagradzany przez lekarzy i pacjentów na całym świecie wieloma prestiżowymi nagrodami.

Gdzie: Kliniki Ziemlewski, Warszawa, Wrocław, Łódź.