PODZIEL SIĘ

Lubimy zabiegi, które stymulują skórę do naturalnej odbudowy młodości. Nowością marki Neauvia jest zabieg z kwasem hialuronowym w nowej formule Intense Flux. Królewska uczta dla skóry dojrzałej po 40. roku życia. 

Neauvia Intense FluxNa rynku istnieje wiele wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Te mające na celu wypełnienie ubytków i zabiegi wolumetryczne są mocniej usieciowane i bardziej plastyczne. Nowością jest hydrożelowy preparat Neauvia Intense Flux, stworzony w laboratoriach Matex Lab w szwajcarskim Lugano, będący efektem badań nad rozwojem technologii usieciowania, który pozwala uzyskać niezwykle naturalny i długotrwały efekt poprawy wyglądu.

Neauvia Intense Flux to tzw. inteligenty wypełniacz o niespotykanej dotąd zdolności autonomicznego dopasowania się hydrożelu do potrzeb obszaru podania. Co go wyróżnia?

To kwas hialuronowy pozyskiwany z bakterii Bacillus Subtilis
 (organiczna formuła).

Neauvia Intense FluxKwas hialuronowy wytwarzany przez Bacillus subtilis jest wydzielany bezpośrednio do podłoża w trakcie specjalnego procesu oczyszczania,
który odbywa się w środowisku wodnym. W przypadku dotychczas stosowanych przez niektórych producentów technologii, gdzie kwas produkowany jest przez bakterie Streptococcus, osadza się on w postaci zewnętrznych kapsułek w ścianie komórkowej i trzeba dokonywać ekstrakcji organicznymi rozpuszczalnikami, co może stanowić pewne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Kwas hialuronowy zastosowany we wszystkich preparatach Neauvia charakteryzuje się najwyższą czystością i bezpieczeństwem podania.

Ciekawostka: wyjątkowe właściwości prozdrowotne bakterii Bacillus subtilis są znane od dawna. W Japonii przyczynia się ona do fermentacji fasolki sojowej, dzięki czemu powstaje potrawa zwana natto – chętnie spożywana przez mieszkańców Kraju
Kwitnącej Wiśni na śniadanie.

Kwas jest usieciowany polimerem PEG.

Polimer PEG, jako jeden z pierwszych na świecie czynników stabilizujących, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych (tj. BDDE, DVS), nie prowadzi do powstawania szkodliwych substancji, mogących wywołać niepożądane reakcje.

Ma doskonałe właściwości reologiczne.

Są to takie cechy kwasu hialuronowego, jak lepkość, plastyczność i sprężystość. Dzięki temu preparat doskonale adaptuje się w tkankach, zapewniając pożądany efekt bez zmiany rysów twarzy – co było charakterystyczne dla wypełniaczy starego typu.

Wysokie stężenie kwasu hialuronowego – 26 mg/ml
.

Takie stężenie gwarantuje efekt uniesienia opadających wraz z wiekiem tkanek i głębokiej odbudowy objętości. Preparat może być stosowany w celu odmłodzenia całego owalu twarzy, uniesienia tzw. chomików, wypełnienia miejscowych ubytków np. na skroniach.

Wzbogacono go glicyną i l-proliną.

To dwa aminokwasy, które stanowią ważne czynniki w produkcji kolagenu. Dzięki ich zastosowaniu efekt odmłodzenia jest jeszcze lepszy i trwalszy!

Bardzo niska siła wstrzykiwania.

To z kolei wpływa na łatwość podania preparatu przez lekarza i podnosi komfort zabiegu dla pacjenta.

Neauvia Intense FluxWięcej informacji o zabiegach Neauvia i listę klinik znajdziesz na:
www.neauvia.pl

neauvia_logo-1