PODZIEL SIĘ
Nowy kosmeceutyk - Teosyal Advanced Filler

Nowość z gamy Teosyal – kosmeceutyk Teosyal Advanced Filler.

Teosyal Advanced Filler to innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy, który wyróżniają zawarte w nim substancje aktywne: biopeptydy i mikrokulki kwasu hialuronowego. Składniki te wnikają głęboko w skórę, wypełniając ją wodą, co pozwala skutecznie wygładzić zmarszczki od wewnątrz oraz stworzyć nawilżający filtr ochronny. Dzięki niemu już od pierwszego dnia komórki DNA chronione są przed wolnymi rodnikami.

Szczególne właściwości produktu pozwalają zaliczyć go do grona kosmeceutyków – nowoczesnych preparatów o silnym działaniu pielęgnacyjnym i leczniczym, odznaczających się dużą zawartością składników aktywnych. W ofercie marki Teosyal krem Advanced Filler odpowiada na potrzeby osób szukających profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie ochrony skóry przed skutkami upływającego czasu. Wraz z preparatem PRE/POST tworzy on kompleksowy zestaw do pielęgnacji skóry przed zabiegami z kwasem hialuronowym Teosyal, a także po nich.

Skuteczność Teosyal Advanced Filler została potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznych, które dowiodły, że po zastosowaniu kremu głębokość zmarszczek zmniejsza się aż o 52%. Dodatkowym atutem jest miękka konsystencja kremu – produkt łatwo się wchłania, przynosząc przyjemne uczucie nawilżenia i gładkiej cery.

Preparat jest dostępny w dwóch wersjach: do skóry normalnej i mieszanej oraz suchej i bardzo suchej.

Cena sugerowana: 345 zł/50 ml