Nowość – peptydowy relaks twarzy!

Nowość – peptydowy relaks twarzy!

2052
0
PODZIEL SIĘ

Najpopularniejszym zabiegiem „relaksującym” zmarszczki jest botox. Teraz ma rynek wchodzi nowy innowacyjny zabieg oparty o działanie peptydów – Aquashine BTX. To produkt z kategorii „botox-like”, inspirowany toksyną botulinową. 

zmarszczkiDlaczego peptydy?

Peptydy odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej. Liderem w ich produkcji jest koreańska firma Caregen, która jako pierwsza na świecie zarejestrowała użycie czynników wzrostu w produktach kosmetycznych oraz opatentowała ponad 100 innowacyjnych formuł na bazie peptydów biomimetycznych – do stosowania w kosmetykach i w medycynie. Co jest wyjątkowego w peptydach biomimetycznych wytwarzanych w laboratoriach Caregen? To syntetyczne i doskonale przebadane zarówno pod kątem skuteczności, jak i bezpieczeństwa stosowania peptydy o działaniu identycznym do naturalnie występujących w naszym organizmie czynników wzrostu, co zostało udowodnione w badaniach. Firma Caregen produkuje wiele rodzajów peptydów o różnym działaniu, co pozwala tworzyć najbardziej efektywne terapie na różne problemy skóry. Uważa się, że dzięki zastosowaniu w różnych produktach optymalnego stężenia starannie wyselekcjonowanych peptydów ich skuteczność jest dużo wyższa niż działanie np. tak popularnego osocza bogatopłytkowego. Efektywność zabiegów podnosi też unikalny system stopniowego uwalniania peptydów i innych składników aktywnych do skóry. Pacjenci szybko zauważają rezultaty, które zawsze są naturalne i przewidywalne, a zabieg – wykonany przez doświadczonego lekarza – bezpieczny i komfortowy. Spośród terapii peptydowych niektóre na pewno już znasz bądź o nich słyszałaś, np. Dermaheal, Dr. Cyj Hair Filler, Revofil czy Aqushine – ta właśnie gama teraz się poszerza! 

Nowe zastosowanie peptydów – relaks mięśni

Wchodzący właśnie do polskich gabinetów zabieg Aquashine BTX – choć „botox-like” (stąd: BTX) – nie jest alternatywą dla botoksu. Jego innowacyjność polega na tym, że wygładza skórę i redukuje zmarszczki przez rozluźnienie mięśnie – jest to więc rodzaj „peptydowego relaksu twarzy”, bez blokowania impulsów między nerwem a mięśniem odpowiedzialnym za powstawanie zmarszczki mimicznej. Preparat podany za pomocą iniekcji aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową oraz stabilizuje aktywność mięśni w skórze – w tym miejscu ją wygładzając. Już po pierwszym zabiegu skóra widocznie jest wygładzona i odzyskuje blask. Kolejne 2 zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, powodując widoczną redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

Aquashine BTXPolecamy, już wkrótce więcej szczegółów!

Więcej informacji na:
www.antiaging.com.pl
AntiAging-Institute-logo