Nowość – peptydowy relaks twarzy!

Nowość – peptydowy relaks twarzy!

1392
0
PODZIEL SIĘ

Najpopularniejszym zabiegiem „relaksującym” zmarszczki jest botox. Teraz ma rynek wchodzi nowy innowacyjny zabieg oparty o działanie peptydów – Aquashine BTX. To produkt z kategorii „botox-like”, inspirowany toksyną botulinową. 

zmarszczkiDlaczego peptydy?

Peptydy odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej. Liderem w ich produkcji jest koreańska firma Caregen, która jako pierwsza na świecie zarejestrowała użycie czynników wzrostu w produktach kosmetycznych oraz opatentowała ponad 100 innowacyjnych formuł na bazie peptydów biomimetycznych – do stosowania w kosmetykach i w medycynie. Co jest wyjątkowego w peptydach biomimetycznych wytwarzanych w laboratoriach Caregen? To syntetyczne i doskonale przebadane zarówno pod kątem skuteczności, jak i bezpieczeństwa stosowania peptydy o działaniu identycznym do naturalnie występujących w naszym organizmie czynników wzrostu, co zostało udowodnione w badaniach. Firma Caregen produkuje wiele rodzajów peptydów o różnym działaniu, co pozwala tworzyć najbardziej efektywne terapie na różne problemy skóry. Uważa się, że dzięki zastosowaniu w różnych produktach optymalnego stężenia starannie wyselekcjonowanych peptydów ich skuteczność jest dużo wyższa niż działanie np. tak popularnego osocza bogatopłytkowego. Efektywność zabiegów podnosi też unikalny system stopniowego uwalniania peptydów i innych składników aktywnych do skóry. Pacjenci szybko zauważają rezultaty, które zawsze są naturalne i przewidywalne, a zabieg – wykonany przez doświadczonego lekarza – bezpieczny i komfortowy. Spośród terapii peptydowych niektóre na pewno już znasz bądź o nich słyszałaś, np. Dermaheal, Dr. Cyj Hair Filler, Revofil czy Aqushine – ta właśnie gama teraz się poszerza! 

Nowe zastosowanie peptydów – relaks mięśni

Wchodzący właśnie do polskich gabinetów zabieg Aquashine BTX – choć „botox-like” (stąd: BTX) – nie jest alternatywą dla botoksu. Jego innowacyjność polega na tym, że wygładza skórę i redukuje zmarszczki przez rozluźnienie mięśnie – jest to więc rodzaj „peptydowego relaksu twarzy”, bez blokowania impulsów między nerwem a mięśniem odpowiedzialnym za powstawanie zmarszczki mimicznej. Preparat podany za pomocą iniekcji aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową oraz stabilizuje aktywność mięśni w skórze – w tym miejscu ją wygładzając. Już po pierwszym zabiegu skóra widocznie jest wygładzona i odzyskuje blask. Kolejne 2 zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, powodując widoczną redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

Aquashine BTXPolecamy, już wkrótce więcej szczegółów!

Więcej informacji na:
www.antiaging.com.pl
AntiAging-Institute-logo

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ