Nowość – Peptydowa Terapia Włosów!

Nowość – Peptydowa Terapia Włosów!

7561
0
PODZIEL SIĘ

Klinika logoDr.Cyj Hair Filler – Peptydowa Terapia Włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich odrastanie, zagęszcza je i pogrubia. O tę wyjątkową terapię zapytaliśmy eksperta, dr Karinę Felberg, która już stosuje tę metodę u swoich pacjentów.

Dr Karina FelbergNasz ekspert: dr Karina Felberg, Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, stypendystka Uniwersytetu w Perugii (Włochy), certyfikowany specjalista medycyny estetycznej. Przyjmuje w Ce-Ce’ Beauty Clinic (www.salon.cece.pl)

Jaki problem rozwiązuje Dr.Cyj Hair Filler?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć 
ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność Dr.Cyj Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Terapia jest szczególnie wskazana w następujących przypadkach:

  • wypadanie włosów związane ze stresem
  • łysienie androgenowe u mężczyzn i kobiet
  • sezonowe nasilone wypadanie włosów
  • osłabienie włosów związane z częstą koloryzacją
  • utrata pigmentacji włosa (siwienie) – zabieg przywraca pigmentację
  • wzmocnienie włosów przed przeszepem

Jak wygląda zabieg?

Terapia nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Dr.Cyj Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest mało bolesny i w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Nakłucia skupiają się na obszarach przerzedzenia, ale zwykle ostrzykiwana jest górna część głowy bez potylicy, gdzie włosy są najsilniejsze.

Dr Cyj, peptydowa terapia włosówJak długo trwa zabieg?

Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Co się dzieje ze skórą bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu, które znikają w ciągu 1 doby.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Pierwsze efekty są widoczne już po ok. 4 tygodniach, a najlepsze po 8-10 tygodniach.

Efekty kuracji Dr.Cyj, peptydowa terapia włosów
Efekty kuracji Dr.Cyj

Ile trwa cała kuracja?

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

Jakie są przeciwwskazania?

Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i nieletni poniżej 18 r. ż., uczulenie na którykolwiek 
ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

Dr.Cyj Peptydowa terapia włosów

Ile kosztuje zabieg?

Pojedynczy zabieg to koszt ok. 750 – 800 zł, natomiast decydując się na serię zabiegów gabinet Ce-Ce Beauty Clinic oferuje rabat w wysokości 20%.

Patronem Kliniki Zdrowych Włosów jest:
www.antiaging.com.pl

AntiAging-Institute-logo

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ