Nowe wypełniacze do ust – Belotero Lips

Nowe wypełniacze do ust – Belotero Lips

70
0
PODZIEL SIĘ

Radosna, seksowna, tajemnicza, zabawna… Pokaż więcej siebie z Belotero Lips! Naprzeciw kobietom chcącym wypełnić usta i poprawić ich kontur wyszła marka Belotero, która poszerzyła swoje portfolio o linię Belotero Lips. Koncepcja Belotero Lips jako pierwsza zakłada podejście bardziej komplementarne. Dwa zaproponowane przez Merz Aesthetics preparaty są jak szminka i konturówka – razem tworzą zgrany duet, który daje optymalne efekty dopasowane do każdej pacjentki i pozwala lepiej spersonalizować zabieg.

Belotero LipsBelotero Lips – nowość na polskim rynku

Zabieg wypełniania ust to jedna z najpopularniejszych procedur w świecie medycynie estetycznej. Choć jest dobrze poznana i budzi zaufanie pacjentek z całego świata, nawet tu pojawiają się kolejne nowości. Belotero Lips oprócz wysokiej skuteczności gwarantuje lepszą integrację ze skórą i jeszcze mniejsze ryzyko jakichkolwiek działań niepożądanych. Dokładnie opracowane receptury dwóch tworzących ją preparatów są w stanie przy tym zaspokoić potrzeby każdej pacjentki. Tworzą ją bowiem dwa różne produkty, które wzajemnie się uzupełniają.

Belotero LipsDwa zaproponowane przez Merz Aesthetics preparaty są jak szminka i konturówka – razem tworzą zgrany duet, który daje optymalne efekty dopasowane do każdej pacjentki i pozwala lepiej spersonalizować zabieg.

Belotero LipsBelotero Lips Shape i Contour

Dzięki technologii Belotero Liplush usta po zabiegu są znacznie pełniejsze. Pierwszy z preparatów, Belotero Lips Shape, powiększa usta, zwiększając objętość obu warg. Drugi produkt – Belotero Lips Contour – to z kolei sposób na przywrócenie ustom wyraźnego konturu, a tym samym ich odmłodzenie. Ich połączenie zapewnia równomierny wzrost objętości warg, wygładzenie ich powierzchni, uniesienie kącików oraz poprawę symetrii.

Stężenie preparatów Belotero Lips można dobierać w zależności od potrzeb, także od tego, jak głębokie są zmarszczki dookoła ust. Ich siła tkwi właśnie w dostosowaniu do oczekiwań pacjentki, bo im bardziej spersonalizowany zabieg, tym łatwiej zbliżyć się do ideału piękna.

Belotero Lips dołączyło do portfolio produktów Belotero, których jedynym dystrybutorem jest Urgo Aesthetics, część firmy Laboratoria Polfa Łódź.

Belotero Lips

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ