PODZIEL SIĘ

Magazyn LNE przeszedł metamorfozę – do jego lektury zaprasza Agnieszka Keller, redaktor naczelna. 

Agnieszka Keller LNE„Znany i lubiany magazyn LNE, w poprzednim numerze przeszedł metamofozę, która bardzo się spodobała naszym czytelniczkom i czytelnikom. Kontynuując ten kierunek stawiamy na wysokojakościowo treści, adresowane zarówno do ekspertów kosmetologów, jak i do specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. 
Staramy się połączyć te dwa, zazębiające się, światy w jedną harmonijną całość, ponieważ mamy pewność, że tylko taka współpraca jest owocna. Opisy zabiegów, które przeprowadzają lekarze, łączymy z szeregiem niezbędnych rytuałów pielęgnacyjnych, które po mistrzowsku wykonują kosmetolodzy. Do tego zaufane grono ekspertów dzieli się z czytelnikami swoim doświadczeniem i autorskimi rozwiązaniami odnośnie procedur zabiegowych.

W najnowszym wydaniu LNE tematem przewodnim są peelingi chemiczne, ziołowe oraz terapie łączone. Wiele miejsca poświęcamy leczeniu trądziku młodzieńczego przy użyciu oraz najpopularniejszym urządzeniom laserowym, wraz ze szczegółami ich działania. 
Przypominamy o dobroczynnych działaniach lamp LED w różnych problemach z jakimi spotykacie się w praktyce gabinetowej oraz o zaletach „gwiazdy” wśród zabiegów ostatniego dziesięciolecia – mezoterapii cienkoigłowej.

magazyn LNEW LNE wiele miejsca i uwagi poświęcamy skutecznym narzędziom marketingowym do rozwoju gabinetu kosmetycznego, poszerzając dział biznesowy w magazynie. Jego najważniejszym elementem jest cykliczny, rozbudowany raport, który warto kolekcjonować. W pierwszym odcinku (w ubiegłym wydaniu) pisaliśmy o m.in. bezzwrotnym dofinansowaniach na start i rozwój działalności. W tym numerze specjaliści z prawa pracy wyjaśniają właścicielom i pracownikom gabinetów kosmetycznych meandry zawiłości zatrudniania. Warto też przeczytać czy w biznesie beauty warto budować własną markę osobistą, czym są misja, wizja i wartości w budowaniu reputacji naszego salonu i wreszcie po czym poznamy klientkę premium, która jest i szansą i wyzwaniem dla nowoczesnego salonu urody.

Serdecznie zachęcam wszystkich Państwa do zaprenumerowania LNE, aby nie przeoczyć żadnego wydania, mieć je najszybciej i na bieżąco. Namawiam też gorąco do wzięcia udziału w naszym jesiennym Kongresie LNE, który odbędzie się 14-15 listopada 2020 w Krakowie, na żywo lub online, gdyż zapewniamy obie możliwości.

Redaktor naczelna LNE
Agnieszka Keller
Więcej informacji na lne.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.