PODZIEL SIĘ

Podczas V konferencji Aptos firma Aesthetic Concept zaprezentowała wszystkie nowości w swoim portfolio – w tym innowacyjne nici trzeciej generacji wykonane z kwasu polimlekowego z dodatkiem kwasu hialuronowego.

Nici z haczykami Aptos Visage dają natychmiastowy efekt liftingu. Kwas polimlekowy daje też bardzo dobry efekt rewitalizacji skóry, który rozpoczyna się po 2 miesiącach od implantacji nici. Dzięki dodatkowi kwasu hialuronowego – to właśnie nowość! – teraz uzyskujemy natychmiastowy efekt działania rewitalizującego na skórę. Pacjenci już tydzień po zabiegu obserwują odmłodzenie i nawilżenie skóry oraz jej lifting – już po jednej procedurze. Szczegóły na filmie!

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ