PODZIEL SIĘ
Barberian Esthetic

9 stycznia 2019 roku odbyło się otwarcie nowej kliniki medycyny estetycznej przeznaczonej wyłącznie dla mężczyzn, której założycielem jest Adam Nergal Darski – Barberian Esthetic w Warszawie. 

Nowa klinika została stworzona w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie panów, gdzie będzie można skorzystać z zabiegów najwyższej jakości w miłym, męskim wnętrzu zaprojektowanym przez Martę Kruczyk.
 Przyjmują tutaj specjaliści wielu dziedzin: lekarze medycyny estetycznej, fizjoterapeuci, dermatolog, dietetyk, trycholog, osteopata, kosmetolog i trener rozwoju mentalnego. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (m.in. platformę laserową Alma Harmony, urządzenie Geneo). Nie mogło też zabraknąć zabiegów z wykorzystaniem pierwszych na rynku męskich wypełniaczy Neauvia Man. Panowie będą też mogli kupić na miejscu preparaty pielęgnacyjne linii Neauvia Man, w tym bestsellerowy i lubiany czarny krem Rebalancing Rich Cream, który po aplikacji stapia się z kolorem skóry. 🙂

Planowane otwarcie dla klientów: 28 stycznia 2019 roku.

Adres: Warszawa, Jaktorowska 5
Kontakt : office@barberianesthetic.pl

Barberian Esthetic

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ