PODZIEL SIĘ
Neauvia Usta

Historia medycyny estetycznej sięga lat 70. XX wieku. Od tego czasu specjaliści w tej dziedzinie poszukiwali doskonałego wypełniacza tkankowego, który gwarantowałby długotrwały i naturalny efekt. Taki, jaki daje dziś najnowsza generacja implantów wchłanialnych – Neauvia Organic. Zapytaliśmy o nie dr Izabelę Lenartowicz z katowickiej kliniki Med Estetica.

Dr Izabela LenartowiczNasz ekspert: dr Izabela Lenartowicz, lekarz medycyny estetycznej, członek m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Trener technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej, współpracujący także – jako jeden z nielicznych szkoleniowców z Polski – z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging. Prowadzi klinikę Med Estetica w Katowicach. www.medestetica.com.pl

Często w trakcie zabiegów wykorzystuje Pani produkty marki Neauvia. Które należą do Pani ulubionych i dlaczego?

Produkty marki Neauvia są na tyle innowacyjne, że naprawdę lubię wszystkie! Natomiast niewątpliwie można powiedzieć, że mam trzech faworytów.

Neauvia RheologyPierwszym jest Neauvia Rheology – preparat, który moim zdaniem jest nieporównywalny z żadnym innym, zwłaszcza jeśli chodzi o gęstość. Sprawdza się świetnie w przypadku korygowania pierwszych oznak starzenia, np. powierzchniowych zmarszczek.

Kolejnym jest Neauvia Intense Man dla mężczyzn. Nie spotkałam się jeszcze na rynku medycyny estetycznej z preparatami, które są dedykowane tylko dla panów. To ważne, ponieważ męska skóra jest jednak trochę inna, inaczej zbudowana, często grubsza. A teraz mamy produkt przeznaczony właśnie do jej pielęgnacji.

Trzecim jest Neauvia Intense Lips, czyli Neauvia przeznaczona do ust. To produkt bardzo elastyczny, dający efekt bez przerysowań. Usta są bardzo miękkie i naturalne, bezpośrednio po zabiegu. Co ważne efekt jest zauważalny, a jednocześnie niewidoczny.

Mimo że mamy wakacje, to po powrocie z urlopu nasza skóra zamiast wyglądać na wypoczętą, często wygląda, jakby dopiero relaksu potrzebowała. Jak jej pomóc dojść do dobrej formy?

To, że nasza skóra czasami wygląda trochę gorzej, jest spowodowane przede wszystkim promieniowaniem UV, które powoduje przesuszenie skóry. Dlatego należy pomyśleć o jej prawidłowym, dogłębnym nawilżeniu, np. z pomocą mezoterapii. Tutaj sprawdzi się Neauvia Hydro Deluxe. To rodzaj kwasu, który jest nieusieciowany, więc nie powoduje żadnej zmiany, jeśli chodzi o objętość tkanki. On tylko doskonale nawilża skórę, sprawiając, że staje się jędrna, napięta i rozświetlona. Jak po wakacjach.

Neauvia HYDRO

Wróćmy jeszcze do panów. Jakie zabiegi cieszą się obecnie największą popularnością wśród nich? I czy boją się igieł bardziej niż my?

Nie ulega wątpliwości, że tak. Mężczyźni dużo bardziej niż kobiety boją się bólu i igieł, aczkolwiek coraz chętniej decydują się na zabiegi, dostrzegając ich pozytywne efekty. Najczęściej oprócz zabiegów stricte leczniczych, panowie korzystają z dwóch – z kwasu hialuronowego i botoksu. To one wiodą prym wśród ich wyborów.

Neauvia Man, zabiegi dla mężczyzn

A jak to jest z samym przyjściem – mężczyźni zjawiają się w gabinecie sami czy w towarzystwie (przyprowadzających ich tam) partnerek?

W tej chwili jest to pół na pół. Często są to świadomi potrzeb swojej skóry mężczyźni i oni przychodzą sami. Tak jak panowie, którzy coś przeczytali, coś usłyszeli i mają nadzieję, że na miejscu otrzymają fachowa poradę ze strony lekarza i podejmą decyzję. A część panów trafia do gabinetu dosłownie za swoją partnerką, która sama poddaje się w nim zabiegom.

logo Med Estetica

Klinika Medycyny Estetycznej
Med Estetica
Dr Izabela Lenartowicz
ul. Zabrska 7/1, Katowice
tel.: 605-198-555
www.medestetica.com.pl

Więcej informacji o preparatach Neauvia na:
www.neauvia.pl

neauvia_logo-1