PODZIEL SIĘ
kobieta

Nadmierne owłosienie, niechciany tatuaż czy może popękane naczynka nie muszą już być naszymi kompleksami. Z pomocą przychodzą platformy laserowe Duetto-MT oraz Q-Plus C.

Kobieta XXI wieku świadomie dba o to, aby wyglądać i czuć się pięknie. Skutecznie łączy pracę zawodową z życiem osobistym. Jest pełna wigoru i chce, aby jej wewnętrzna młodość i optymizm były widoczne również na zewnątrz. Coraz chętniej korzysta z zabiegów jakie oferują najnowsze odkrycia z obszaru medycyny estetycznej. Ceni sobie przede wszystkim naturalność, skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów, którym się poddaje. Ze względu na szybkie tempo życia oczekuje natychmiastowych i długotrwałych efektów. Ceni sobie przede wszystkim naturalność, skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów, którym się poddaje. Dlatego coraz chętniej korzysta  z zabiegów jakie oferują najnowsze odkrycia z obszaru medycyny estetycznej.

Problem –  niechciany tatuaż

Z roku na rok niesłabnącą popularnością cieszą się tatuaże i coraz więcej osób decyduje się na taką formę ozdobienia swojego ciała. Niestety okazuje się, że często w takich chwilach ulegamy emocjom i chwilowej modzie, a wybierając miejsce i wzór tatuażu nie myślimy o konsekwencjach.

Rozwiązanie: Do niedawna ciężko było naprawić taki błąd i pozbyć się niechcianego tatuażu. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i na rynku pojawiła się właśnie platforma laserowa Q-Plus C, którakutecznie upora się z każdym tatuażem! Dzięki wykorzystaniu trzech długości fal możemy pozbyć się nawet kolorowych pigmentów, efektywnie usuwając niechciane pamiątki z powierzchni skóry.

usuwanie tatuażu
Efekt zabiegu Q-Plus C

 

Problem – przebarwienia

Nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, zmiany hormonalne czy skłonności genetyczne to tylko kilka z przyczyn występowania przebarwień. Zmiany te mogą dotknąć każdego z nas i w znacznym stopniu wpłynąć zarówno na wygląd, jak i na nasze samopoczucie.

Rozwiązanie: Istnieje wiele sposobów na zniwelowanie przebarwień. Jednak, aby pozbyć się ich na stałe warto wybrać zabieg Q-Plus C. Wykorzystywany w nim system Q-switch emituje bardzo krótkie impulsy, o bardzo wysokiej mocy szczytowej. Wynikiem tego procesu jest rozbicie niepożądanych pigmentów na małe cząstki, które zostaną wydalone przez układ limfatyczny. Zastosowane podczas zabiegu trzy długości fal umożliwiają leczenie większości przebarwień skórnych, nawet tych ciemniejszych, bądź bardziej rozległych.

Usuwanie przebarwień Efekt zabiegu Q-Plus C
Efekt zabiegu Q-Plus C

Problem – niechciane owłosienie

Współcześnie depilacja uznawana jest za obowiązkowy zabieg higieniczny oraz estetyczny. Dotyczy to przede wszystkim kobiet, ale coraz częściej odnosi się również do niektórych męskich części ciała.

Rozwiązanie: Istnieją różne sposoby na poradzenie sobie z niechcianym owłosieniem:  od maszynki do golenia, przez wosk, aż po depilację laserową w gabinetach medycyny estetycznej. Te ostatnie są zdecydowanie najbardziej trwałe i już po serii kilku zabiegów możemy cieszyć się idealnie gładkim ciałem! Dzięki najnowszym odkryciom technologicznym powstało właśnie pierwsze urządzenie łączące dwie fale lasera: Aleksandrytowego i Neodymowo: Yagowego, które pozwala na skuteczne usuwanie włosów o różnym kolorze i na różnych typach skóry, co do tej pory nie było możliwe. Zabieg Duetto-MT to prawdziwa rewolucja w świecie depilacji.

Usuwanie nadmiernego owłosienia efekty
Efekt zabiegu Duetto-MT

Problem – cera naczynkowa

Dawniej rumieniec na twarzy oznaczał zdrowie, dziś uznawany jest za pierwszy sygnał choroby skóry. Przyczyną tego objawu jest skłonność do rozszerzania się naczyń krwionośnych, a najczęściej pojawia się w sytuacjach stresowych, przy gwałtownych zmianach temperatury lub po spożyciu niektórych potraw. To również duży problem natury estetycznej, będący przyczyną kompleksów i złego samopoczucia osób, które są nim dotknięte.

Rozwiązanie: Dzięki zabiegowi Duetto-MT naczynia krwionośne zostają zamknięte, a wykorzystując trzykrotnie mniejszą dawkę energii niż inne urządzenia, zabieg jest mniej inwazyjny i mniej bolesny. Problem „pajączków” zarówno na twarzy, jak i na nogach może zostać skutecznie rozwiązany.

Zamykanie naczynek, efekty
Efekt zabiegu Duetto-MT

 

Wstydliwe problemy natury estetycznej, które do tej pory spędzały sen z powiek wielu pacjentom, nie muszą już wpływać na samoocenę czy być źródłem kompleksów. Dzięki nowoczesnym platformom laserowym Duetto-MT oraz Q-Plus C pacjenci mogą cieszyć się maksymalnymi efektami, a wszystkie niezbędne zabiegi są w stanie wykonać w jednym gabinecie!