PODZIEL SIĘ
Modelowanie brzucha metodą LipoShock
Modelowanie brzucha metodą LipoShock

Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave i fal ultradźwiękowych – do rozbijania i usuwania nadmiernie zgromadzonych komórek tłuszczowych. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła, jaką dysponuje ShockWave, niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała, jak uda i pośladki znacznie skuteczniej niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Moc ShockWave uzupełniają ultradźwięki, które wprawiając w drgania błony komórek tłuszczowych powodują ich rozpuszczenie.

Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze. LipoShock rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych. Rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie. Skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane.

Liposhock rozbija komórki tłuszczowe także na miękkich tkankach, takich jak brzuch. Dodatkowo LipoShock poprawia napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Zabiegi wykonuje się w serii 6 lub 10 powtórzeń.