PODZIEL SIĘ

Zabieg: Konsultacja trychologiczna + mezoterapia skóry głowy preparatem Mesoestetic z biotyną
Gdzie: Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Testowała: Agata C.

O skórze:

Moim problemem było nadmierne wypadanie włosów i przetłuszczanie się (praktycznie włosy musiałam myć codziennie; umyte rano, wieczorem były już przetłuszczone). Po serii zabiegów stan skóry głowy znacznie się poprawił, włosy przestały wypadać, zaczęły wyrastać nowe, zdrowe włosy, a obecnie nie muszę myć ich codziennie, tylko co 2 dni (dla mnie to duża poprawa).

Korzystałam wcześniej (jesienią) z tego zbiegu, efekty po, były bardzo zadowalające i ogromnie się ucieszyłam, że miałam okazję ponownie skorzystać z tego zabiegu.

O zabiegu:

włosy2(1)Przed pierwszym zabiegiem była przeprowadzona konsultacja, którą przeprowadziły panie: Katarzyna Wasielewska oraz Marta Składanek. Następnie przeprowadzono badanie trychoskopem. Wszystkie czynności, które były przeprowadzane na każdym etapie były dokładnie tłumaczone i uzyskiwałam odpowiedzi na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Panie wykonały serie zdjęć, które zostały mi zaprezentowane, omówiły zmiany chorobowe i porównały ze zdjęciami przedstawiającymi zdrowe włosy. Dzięki temu mogłam zobaczyć jak duży jest mój problem. Po zabiegu zaproponowano mi szampon i wcierkę, aby kontynuować leczenie w domu.

Gdy teraz korzystałam z zabiegu, pani Marta Składanek przeprowadziła ze mną wywiad, wykonała nowe zdjęcia i porównała je z wykonanymi poprzednio. Bardzo mnie to ucieszyło, nie spodziewałam się, że w bazie danych są zachowane moje zdjęcia z poprzednich wizyt. Zobaczyłam jak duże zmiany zaszły po pierwszej serii. To zdecydowało o podjęciu przez mnie decyzji o umówieniu się na kolejne wizyty, by utrzymać obecny efekt.

Zabieg nie trwa długo, około 10-15 minut, jednak cała wizyta to minimum pół godziny. Pani Marta cały zabieg wykonywała w jednorazowych rękawiczkach. Pokazywała mi lek, który wybrała dla mnie dla tej iniekcji (był tym razem inny niż przy pierwszej wizycie, gdyż teraz problem był inny). Pani Marta pokazała, że igła zakładana do pistoletu jest sterylna. Wytłumaczyła w jaki sposób będzie przeprowadzała zabieg. Wykonała go sprawnie, cały czas będąc w kontakcie ze mną. Uprzedzała, że dane miejsce będzie bolące i natychmiast po iniekcji rozmasowywała je, dzięki temu nie odczuwałam dużego dyskomfortu.

Mesoestetic

Po zabiegu:

Po zabiegu Pani Marta poinformowała mnie o zaleceniach do których powinnam się dostosować. Skóra głowy była lekko zaczerwieniona. Na następny dzień nie było śladu po odbytym zabiegu. Otrzymałam również ulotkę informacyjną dotycząca zabiegu. Bardzo mnie to ucieszyło, bo wiele rzeczy może umknąć podczas rozmowy, a ulotkę mogłam ze sobą zabrać. Polecono mi również szampon do dalszej pielęgnacji, który spełnia moje oczekiwania.

Zalecenia to: w dniu zabiegu nie myć włosów, przez kilka dni unikamy gruntownych porządków np. sprzątania piwnic itp., stosujemy łagodne szampony, nie farbujemy włosów na następny dzień. Pani Marta poinformowała mnie również, że gdyby coś mnie niepokoiło, miałabym jakieś pytania, mogę niezwłocznie się z nią skontaktować.

Efekty:

Efekty są bardzo zadowalające. Skończyło się wypadanie włosów. Skóra głowy jest zdrowa, nie ma stanów zapalnych i nie przetłuszcza się. Dzięki temu mogę myć włosy co 2 dni. W miejscach, gdzie włosy mi wypadły odrosły nowe, zdrowe. Zabieg zdecydowanie rozwiązał mój problem.

Zdecydowanie poleciłabym zabieg każdemu, kto ma problemy z wypadaniem włosów. Wykonanie go w tym salonie daje gwarancję jego prawidłowego przeprowadzenia. Jestem w pełni usatysfakcjonowana przebiegiem wizyty, przeprowadzonym zabiegiem i uzyskanymi już efektami. To spowodowało, że zdecydowałam się na wykupienie całej serii tego zabiegu.

O salonie:

Salon bardzo mi się podoba. Jest czysto, schludnie, elegancko. Wystrój jest z klasą, odpowiedni. Gabinety są jasne, bardzo dobrze wyposażone. Personel jest wykwalifikowany, uprzejmy, dyskretny, służący pomocą i radą. Jeśli miałabym wystawić salonowi ocenę, byłaby to ocena najwyższa.

Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Katarzyna Wasielewska
ul. Ks. Osińskiego 4a; 82-300 Elbląg

www.neolady.pl
tel. +48 55 239 61 36
tel. kom. 667 938 373

 

neo lady 08