PODZIEL SIĘ

Jeśli chcesz zmienić swój wizerunek i szukasz nowego pomysłu na swój wygląd, skorzystaj z pomocy profesjonalistów Sharley Medical Clinic & Day Spa. Ustalą dla Ciebie indywidualny program zabiegów, pomogą dobrać najlepszy makijaż i najbardziej korzystną fryzurę oraz zmienić styl ubierania. Dowiesz się też, jak pielęgnować swoją urodę w domu, aby czuć się pewnie i wyglądać jeszcze piękniej. A w finale – wspaniała sesja zdjęciowa!

Każda z Was może poddać się metamorfozie w Sharleyu. Konsultację do metamorfozy przeprowadza Magdalena Bogulak, właścicielka salonu, a plan działań dostosowywany jest od możliwości budżetowych. Możesz zmienić tylko swoją fryzurę i strój, możesz spektakularnie się odchudzić albo totalnie zmienić swój wizerunek. To wspaniała szansa na „nową, pewniejszą ja”! I pomysł na prezent dla samej siebie 🙂

Co ważne, w Sharleyu każdy jest otaczany wyjątkową opieką. Tutaj na każdym kroku będziesz czuć, że jesteś w rękach profesjonalistów, którzy w swoją pracę wkładają nie tylko całe swoje doświadczenie i wiedzę, ale też dużo empatii – co wcale nie jest dziś tak często spotykane.

Przebieg metamorfozy możecie zobaczyć na przykładzie zmiany, jaką przeszła w Sharleyu naczelna portalu WirtualnaKlinika.pl, Ania Kondratowicz.

METAMORFOZA ANI KROK PO KROKU >>>

Zobacz też efekty innych metamorfoz z Sharleyem i zaplanuj swoją!

 

Więcej o metamorfozach w Sharley: 

http://sharley.pl/metamorfozy/metamorfoza-z-sharley/

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.