WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wygląd okolicy oczu decyduje o wyrazie całej twarzy i jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej pacjentki po 35-40. roku życia. Cienie pod oczami, dolina łez, drobne zmarszczki – te wszystkie objawy, pojawiające się z wiekiem, dodają lat i nadają twarzy zmęczony i smutny wygląd. Nic więc dziwnego, że wypełnienie doliny łez jest jednym z najpopularniejszych zastosowań kwasu hialuronowego. Daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią, która w naturalny sposób podkreśla kości jarzmowe i poprawia owal całej twarzy. Taki właśnie kompleksowy zabieg wykonała dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic w Świebodzinie (www.diamondestetic.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki