WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Subtelna wolumetria twarzy i modelowanie ust

Wraz z wiekiem twarz zaczyna się zapadać i tracić młodzieńczą objętość, mniej jędrne i apetyczne stają się też usta. Objawy te nie tylko dodają lat, ale też nadają twarzy smutny, zmęczony wyraz. Z pomocą przychodzą wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które są najszybszą metodą poprawy tzw. wolumetrii twarzy, czyli przywrócenia jej młodzieńczej objętości, a także modelowania i powiększania ust – bezkonkurencyjnie! Już subtelna zmiana robi dużą różnicę, mimo że efekt jest bardzo naturalny. Przekonała się o tym pacjentka dr. Jacka Kłaka z @CentrumDermamed we Wrocławiu (www.dermamed.com.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.

wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wypełnienie doliny łez jest daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią. Zabieg wykonuje dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki