WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, na który decydują się pacjentki zarówno młodsze, jak i starsze. Pozwala dodać ustom objętości (która zanika w procesie starzenia), skorygować ich asymetrię, ujędrnić, wymodelować bardziej zmysłowy i proporcjonalny kształt, podnieść opadające kąciki. Prawidłowo wykonany z użyciem odpowiednio dobranych, plastycznych wypełniaczy zapewnia bardzo naturalny efekt. Zabiegi modelowania ust – u dwóch różnych pacjentek – przedstawia dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska (www.drcwojdzinska.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane.

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki