WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Odmłodzenie wyglądu i korekcja asymetrii twarzy

Kwas hialuronowy pozwala szybko i skutecznie odmłodzić wygląd nawet o kilka lat, a także skorygować wiele niedoskonałości – zarówno wrodzonych, jak i nabytych. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego zapewniają naturalny efekt liftingu, a jednocześnie nadają twarzy świeży, pogodny i wypoczęty wygląd. To zabieg u pierwszej modelki, jaką zobaczycie na filmie powyżej. U drugiej natomiast wypełniacze zostały zastosowane do „zadań specjalnych”, w celu korekcji asymetrii wywołanej porażeniem nerwu twarzowego. Zabiegi wykonała i opowiada o nich dr Agnieszka Krupińska z MediArt Clinic w Poznaniu (www.mediartclinic.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Korekcja doliny łez i poprawa owalu młodej twarzy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego pozwalają błyskawicznie poprawić wygląd i proporcje także młodej twarzy! Zabieg poleca dr Izabela Krzysztonek-Weber z kliniki Medissa w Krakowie.

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.

wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wypełnienie doliny łez jest daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią. Zabieg wykonuje dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki