WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Modelowanie ust Russian Lips

Russian Lips to obecnie jeden z najbardziej pożądanych sposobów modelowania ust! Inaczej są to tzw. usta na płasko. Zobaczcie, jak wygląda zabieg i posłuchajcie, co mówi o nim dr n. med. Dominik Ludew, specjalista dermatolog z Ruczaj Clinic w Krakowie. 

Russian Lips to nowy sposób dodawania ustom objętości. Polega na „rozciągnięciu” powierzchni warg i zwiększeniu ich wymiaru „wertykalnie”, pionowo – bez uwydatniania ich profilu (widocznego z boku). Ten rodzaj modelowania ust wybierają głównie młode, 20-30-letnie pacjentki, których usta nie straciły jeszcze jędrności i nie wymagają uzupełniania ubytków tkankowych, natomiast potrzebują delikatnego powiększenia i korekcji kształtu. Dla uzyskania naturalnego efektu niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego preparatu do zabiegu, który z jednej strony pozwoli na zwiększenie powierzchni i w ten sposób objętości ust, a z drugiej – będzie zgodny z anatomią i mimiką tego obszaru.

Do zabiegu pokazanego na filmie użyty został nowy preparat do modelowania ust Stylage® Lips Plus, który ma wyższe stężenie kwasu hialuronowego oraz większą gęstość, dzięki czemu idealnie nadaje się do precyzyjnego modelowania ust i dodawania im objętości zarówno techniką klasyczną, jak i Russian Lips. Jego parametry reologiczne dopasowane są do budowy anatomicznej warg. Poza zwiększeniem objętości ust i uwydatnieniem ich konturu sprawdza się również przy wyrównywaniu asymetrii oraz unoszeniu kącików ust. Zawarty w preparacie chlorowodorek lidokainy łagodzi ból związany z wykonaniem iniekcji. Jak podkreśla Joanna Szendzielorz, prezes Laboratoires Vivacy Polska, wprowadzenie nowego produktu Stylage® Lips Plus to odpowiedź na zgłaszane przez lekarzy zapotrzebowanie na preparat do zdecydowanej metamorfozy ust.

Marka Stylage dba też o nasze usta w domu i razem z nowym wypełniaczem wprowadziła do oferty nowy produkt pielęgnacyjny – odżywczy balsam do ust Vivacy Lip Protect. Produkt ten regeneruje i nawilża usta, nadając im jednocześnie naturalny połysk i natychmiastowe uczucie komfortu. Dzięki specjalnej kompozycji składników, takich jak mikrokuleczki kwasu hialuronowego, olej rycynowy, wosk słonecznikowy i masło shea, pozwala na zachowanie elastyczności i jędrności oraz ochronę ust, a apetyczny zapach czerwonych owoców towarzyszy nam już od pierwszej aplikacji. Balsam można kupić w sklepie internetowym sklep-vivacy.pl.

Polecamy!

Gdzie wykonać zabieg?

Ruczaj Clinic
ul. Bułgarska 15/U2
Kraków
tel. 793 116 111
hello@ruczajclinic.pl
www.ruczajclinic.pl

Producent Stylage:

Lea Vivacy

Laboratoires Vivacy Polska Sp. z o.o.
www.vivacylab.pl
www.vivacy.pl
www.sklep-vivacy.pl

Dodaj komentarz

Gabinety

Podobne tematy

Modelowanie ust na płasko

Modelowanie ust na płasko to bardzo modna technika korekcji kształtu i wielkości ust. Mówi o niej dr Aleksandra Strobel-Pytel, lekarz medycyny estetycznej.


Nasi eksperci

Dr Gabriel Ruciński

Dr Gabriel Ruciński

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki