WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Medicine Clinic – specjaliści od odmładzania okolicy oczu!

Medicine Clinic w Józefowie została stworzona przez specjalistów okulistyki i medycyny estetycznej. Oferuje bogaty zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, ale wyróżnikiem tego miejsca są zabiegi na okolicę oka! Z jakich metod możesz tutaj skorzystać?

Zespół medyczny Medicine Clinic tworzą wysokiej klasy specjaliści w zakresie okulistyki, okuloplastyki, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej:

Lek. Anna Ptasiński – lekarz okulista, wysokiej klasy specjalistka w zakresie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych okolic oczu oraz zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy okulistów i chirurgów z zakresu blefaroplastyki.

Lek. Edyta Czapczyńska – lekarz okulista, specjalizuje się w chirurgii oczu, wykonuje zabiegi z zakresu blefaroplastyki i medycyny estetycznej.

Dr Irfan Kabiruddin Jeeva – konsultant okulistyczny z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym, w tym wszystkich rodzajów chirurgii okuloplastycznej i orbitalnej, rekonstrukcji powierzchni oka, chirurgii dziecięcej, złożonej zaćmy i laserowej chirurgii refrakcyjnej. Jest doradcą technicznym w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i przez kilka lat służył w Krajowym Komitecie Zdrowia Oczu w Pakistanie. Wykonuje zabiegi estetyczne na okolicę oka, w tym blefaroplastykę.

Dr n. med. Anna Sieja-Bujewska – lekarz okulista, zajmuje się okuloplastyką i zabiegami medycyny estetycznej.

Lek. Karina Kaszowska – lekarz medycyny estetycznej, do jej ulubionych zabiegów należą powiększanie ust, wolumetria twarzy oraz modelowanie sylwetki. Specjalizuje się też w zabiegach liposukcji.

Jakie zabiegi na okolicę oka wykonasz w Medicine Clinic?

Klinika specjalizuje się w zabiegach blefaroplastyki:

Plastyka powiek górnych – usunięcie problemu opadających powiek „otwiera” oko, nadaje świeży, wypoczęty wygląd całej twarzy, poprawia pole widzenia, zmniejsza zmarszczki wokół oczu, ujędrnia i napina skórę.

Plastyka powiek dolnych – redukcja obrzęków, cieni i worków pod oczami zapewnia twarzy świeży, dużo młodszy i bardziej wypoczęty wygląd.

Ponadto oferuje bogatą gamę innych, mniej inwazyjnych zabiegów na tę trudny estetycznie obszar:

Lipotransfer okolicy oka – to zabieg usuwania cieni pod oczami za pomocą własnego tłuszczu poprzez uzupełnienie ubytków tkankowych w tym miejscu. Dzięki zawartości komórek macierzystych tłuszcz ma też silne działanie regeneracyjne i naprawcze.

Zabiegi medycyny estetycznej na okolicę oka – to przede wszystkim mezoterapia, biostymulatory tkankowe, toksyna botulinowa, laser frakcyjny CO2, zabiegi z kwasem hialuronowym. Zawsze program terapii jest dobierany indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Usuwanie zmian dermatologicznych w okolicy oka – w klinice możesz też poddać się bezpiecznemu usunięciu zmian szpecących okolicę oka, takich jak kępki żółte, gradówka, kaszaki czy cysty.

Przykłady efektów zabiegów blefaroplastyki wykonanych w Medicine Clinic

blefaroplastyka
blefaroplastyka

Chirurgia plastyczna

Medicine Clinic oferuje też zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej:

Plastyka uszu – zabieg mający na celu zmianę kształtu, położenia lub rozmiaru uszu.

Podniesienie piersi – opadanie i utrata jędrności biustu związane z upływem czasu, ciążą, karmieniem piersią czy gwałtownym chudnięciem są dużym problemem dla wielu kobiet, zabieg liftingu polegający na wycięciu nadmiaru skóry i podciągnięciu piersi pozwala na nowo cieszyć się jędrnym i kształtnym biustem.

Liposukcja – nowoczesny zabieg liposukcji strzykawkowej pozwala szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, pośladków, ud czy podbródka.

Lipotransfer (lipofilling) – naturalna metoda modelowania sylwetki (np. pośladków czy piersi), wypełniania ubytków tkankowych i odmładzania skóry (także w okolicy oka) za pomocą własnego tłuszczu pobranego z miejsc z jego nadwyżką.

Polecamy!

Medicine Clinic
ul. Graniczna 60
05-410 Józefów
tel. 605 500 007
www.medicineclinic.pl

Medicine Clinic logo

Dodaj komentarz

Podobne tematy

Plastyka powiek górnych

Blefaroplastyka pozwala odmłodzić wygląd całej twarzy o co najmniej kilka lat! Zabieg ten polecają specjalizujące się w chirurgii powiek okulistki: lek. Anna Ptasiński i lek. Edyta Czapczyńska z Medicine Clinic. Zobaczcie film z zabiegu!


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki