WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Z wiekiem na twarzy pojawiają się widoczne oznaki starzenia związane z ubytkami tkankowymi oraz wiotkością i opadaniem skóry. To między innymi tzw. chomiki, dolina łez, cienie pod oczami, pogorszenie się owalu twarzy, opadanie policzków, a także charakterystyczne ubytki na wysokości skroni – kontur twarzy przestaje się wpisywać w tzw. trójkąt młodości i nabiera ciężkości w dolnych partiach, objętość i jędrność tracą też usta. Na szczęście wszystkie te objawy można szybko zniwelować za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Taki właśnie kompleksowy zabieg poprawy wyglądu całej twarzy wykonała Dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu medycyny estetycznej Krak-Medica w Krakowie (www.krak-medica.pl). Partnerem filmu jest marka Teoxane (www.teoxane.pl).

www.facebook.com/teoxanepolska
www.instagram.com/teoxane.polska/

Dodaj komentarz

Podobne tematy

wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez i delikatna wolumetria twarzy

Wypełnienie doliny łez jest daje spektakularny efekt odmłodzenia, odświeżenia i zrelaksowania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z delikatną wolumetrią. Zabieg wykonuje dr Katarzyna Władkowska-Pityńska z Diamond Estetic.

Odbudowa i odmłodzenie środkowej części twarzy

Z wiekiem dochodzi do zaniku objętości w środkowej części twarzy, co dodatkowo nadaje nam zmęczony i smutny wygląd. Jak przywrócić twarzy młodość i wypoczęty wygląd? Zabieg z użyciem wypełniaczy poleca dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej z Saska Clinic.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki