PODZIEL SIĘ
dr Anna Okruszko

W ramach cyklu „Uroda bez tabu” zapraszamy na spotkanie z Ekspertem na żywo podczas LIVE na Facebooku – już 9 grudnia o godz. 20.00 dr n. med. Anna Okruszko opowie o tym, jak z pomocą wypełniaczy odmłodzić okolicę oczu, wypełnić dolinę łez i sprawić, aby twarz wyglądała na wypoczętą i świeżą – w każdym wieku. Jednym słowem: „mała zmiana, duży efekt”! Będą też świąteczne niespodzianki:-)

Nasz ekspert: dr n. med. Anna Okruszko

Specjalista dermatolog, specjalista chorób wewnętrznych, absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Dr Anna Okruszko jest też międzynarodowym szkoleniowcem i wykładowcą w zakresie technik stosowanych w medycynie estetycznej, m.in. z użyciem wypełniaczy. Od ponad 15 lat dzieli się swoją wiedzą, zaangażowaniem i pasją z pacjentami, prowadząc klinikę Estmed w Białymstoku. W swojej pracy stosuje wyłącznie produkty wysokiej jakości od renomowanych producentów.

Podczas naszego spotkania LIVE dr Anna Okruszko opowie o tym:

  • jak starzeje się okolica oczu i jak wpływa to na wygląd całej twarzy,
  • w jaki sposób można szybko poprawić wygląd tej okolicy i jakie zabiegi są naprawdę warte wykonania, aby uzyskać za pomocą „małej zmiany – duży efekt”,
  • od czego zależy dobry rezultat wypełnienia doliny łez i kiedy najlepiej zrobić ten zabieg,
  • czy ciągle modne jest podkreślanie policzków i jak uniknąć efektu „piłeczek”,
  • dlaczego gdy lekarz mówi o korekcji okolicy oczu, ma też na myśli policzki i środkową część twarzy,
  • czy stosowanie wypełniaczy w okolicy oczu jest bezpieczne,
  • dlaczego trzeba zwracać uwagę na jakość stosowanych przez lekarza wypełniaczy,
  • czy wypełniacze tylko wypełniają:-)

Doktor odpowie też na wszystkie Wasze pytania odnośnie zabiegów na okolicę oczu i stosowania wypełniaczy – bądźcie więc z nami koniecznie już 9 grudnia o 20.00 na naszym FACEBOOKU>

Podczas spotkania czekają też na Was świąteczne zniżki na zabiegi z kwasem hialuronowym w Klinice Estmed!

Przeczytajcie też artykuł i zobaczcie film z zabiegu wypełniania doliny łez i korekcji środkowej partii twarzy>>

wypełniacze

Na spotkanie zapraszają:

logo EstmedEstmed
ul. Jurowiecka 21
15-101 Białystok
www.estmed.pl

Lea VivacyPartner cyklu:
www.leavivacy.pl
www.stylage.pl

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.