PODZIEL SIĘ

Ten zabieg to rodzaj nieinwazyjnej liposukcji. Specjalna technologia ultradźwięków rozbija i selektywnie niszczy komórki tłuszczowe, które w ciągu kolejnych 2-3 miesięcy są usuwane w procesach metabolicznych z organizmu. Zwykle wystarczy jeden zabieg, aby zobaczyć spektakularne efekty – zmniejszenie obwodów nawet o 2,5 cm.

Jak to działa?

Liposonix to efekt 10-letnich badań oraz testów, dzięki którym możliwe było uzyskanie optymalnego efektu działania przy jednoczesnym zapewnieniu pacjentowi maksymalnej ochrony (urządzenie posiada certyfikat FDA – wydawany przez amerykańską agencję rządową, słynącą z rygorystycznych kryteriów oceny jakości, skuteczności i bezpieczeństwa metod i urządzeń poddawanych certyfikacji).

Liposonix w szybki i bezpieczny sposób wyszczupla brzuch, uda, talię, bryczesy i pośladki. Metoda ta – uznawana za alternatywę dla zabiegów chirurgicznych – nie niesie ze sobą ryzyka powikłań, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Liposonix podczas jednego zabiegu zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym zmniejszenie obwodów ciała, nawet o 2,5 cm. Ultradźwięki trwale redukują wybrane komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. Aby je usprawnić, dobrze jest po zabiegu (przez kolejne tygodnie) pić dużo wody i płynów.

Efekty

Zabieg trwa zwykle około 1 godziny, a zaraz po nim mogą pojawić się łagodne, krótkotrwałe obrzęki i zaczerwienienia, które znikają w ciągu kilku godzin. Całkowity rezultat zabiegu widoczny jest po około 8 do 12 tygodni, ponieważ tyle zajmuje naturalny proces usuwania tkanki tłuszczowej przez ludzki organizm.

Dla kogo?

Liposonix jest idealnym zabiegiem dla osób, które chcą w stosunkowo szybki, a co najważniejsze bezpieczny sposób ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Pamiętajcie jednak o jednym – maszyna nigdy nie wykona całej pracy za nas. Dlatego nie rezygnujcie z ćwiczeń i zbilansowanej diety, ponieważ Liposonix w połączeniu z wysiłkiem fizycznym daje naprawdę spektakularne efekty. Metodą można pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczyku (czasami opornego nawet na ćwiczenia i dietę, jeśli ktoś ma tendencję do nierównomiernego chudnięcia) – np. na udach, wokół kolan, brzuchu czy pośladkach.

Polecamy!

Więcej na: www.klinikalaperla.pl

Klinika La Perla logo