PODZIEL SIĘ

Zabieg Thermage pozwoli na ujędrnienie nie tylko twarzy, ale i ciała, zlikwiduje cellulit, wysmukli. Co ważne, równie skutecznie zadziała na opadające powieki!

thermage-smallZabieg oparty jest na metodzie radiofrekwencji (RF) znanej i wykorzystywanej w medycynie od lat. Podczas zabiegu dochodzi do ogrzewania objętościowego skóry właściwej i tkanki podskórnej, powodując skrócenie starych włókien kolagenowych i pobudzenie syntezy nowych.

Efektem zabiegu jest lifting obszaru poddanego zabiegowi.

Dzięki unikalnej technologii i odpowiednio zaprojektowanym końcówkom zabiegowym możemy wykonać zabieg praktycznie na każdą partię ciała: twarz, podbródek, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki, etc. Thermage jako jedyny sprzęt umożliwia również wykonanie liftingu powiek bez skalpela.

Efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo i narastają wraz z syntezą nowego kolagenu w okresie nawet do roku.

Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na serie zabiegów lub rekonwalescencję pozabiegową ponieważ wystarczy tylko jeden zabieg po którym możesz zaraz wrócić do obowiązków dnia codziennego.

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów Thermage zostało potwierdzone dziesiątkami tysięcy przeprowadzonych zabiegów na całym świecie.

Zastanawiasz się czy Thermage jest właśnie dla Ciebie?

Zapytaj o to wykwalifikowanego lekarza, ponieważ Thermage może cofnąć efekt zaawansowanego wiotczenia skóry, lub u osób młodszych zapobiec temu procesowi. Jest receptą na piękne ciało dla osób w każdym wieku. Szybko, nieinwazyjnie i skutecznie – to dokładnie to czego oczekują dzisiejsi pacjenci!” – dr n. med. Ewa Kaniowska i Dr Michał Kaniowski, Dermaplus, Wrocław

Cena zabiegu: twarz, ok. 6000 zł, ciało, 6900 zł, powieki, ok. 3500 zł (ceny uzgadniane są indywidualnie)

Thermage efekty ciało