PODZIEL SIĘ

Zabieg: Laser CO2
Gdzie: TLC-Clinic Klinika Laseroterapii
Testowała: Katarzyna W.

O skórze:

Blizny po trądziku, pojawiające się grudki podskórne, które są bardzo ciężkie do zniwelowania oraz miejscami rozszerzone pory i zaskórniki. Moja cera posiada także liczne przebarwienia – jak się okazało podczas badania komputerowego skóry podczas konsultacji przed zabiegiem.

O zabiegu:

Przed ustaleniem terminu zabiegu zostałam zaproszona na konsultację do kliniki. Konsultacja była bardzo przyjemna. Otrzymałam również dość obszerną ankietę odnośnie mojego stanu zdrowia, przeprowadzanych wcześniej zabiegów itp. Pani, która przeprowadzała ze mną rozmowę, była bardzo uprzejma i kompetentna, rozwiała wszelkie wątpliwości oraz odpowiedziała na wszystkie pytania. Także specjalistka, która przeprowadzała zabieg, udzieliła informacji odnośnie postępowania po zabiegu, jak również o przebiegu całego zabiegu. Była bardzo sympatyczna i profesjonalna.

Zabieg wraz z przygotowaniem trwał około 1,45-2h. Pomimo wcześniejszych obaw związanych z bólem, jaki mógłby towarzyszyć podczas zabiegu, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Na samym początku skóra została posmarowała kremem znieczulającym. Po upływie czasu, był niezbędny, aby krem zaczął dobrze działać, specjalistka wykonująca zabieg zmyła krem i przystąpiła do działania z użyciem lasera. Nie odczuwałam praktycznie w ogóle żadnego bólu, jedyny dyskomfort to delikatne szczypanie skóry, które nie było niczym strasznym. Już po zakończeniu użycia lasera odczuwalne było ciepło na skórze. W celu jego ograniczenia był zastosowany kompres chłodzący, a następnie cera została posmarowana kremem z filtrem. Zabieg nie był nieprzyjemny i, jak wcześniej wspomniałam, nie był w żadnym stopniu bolesny. Osoba wykonująca zabieg była bardzo miła i podczas zabiegu informowała mnie kolejno do jakich czynności przystępuje.

Po zabiegu:

Skóra po zabiegu była zaczerwieniona, natomiast po około godzinie zaczerwienie było wyraźnie mniejsze. Po około 5 godzinach od zabiegu skóra nie była już zaczerwieniona. Dobę po zabiegu widoczne były wyraźniejsze delikatne małe zaczerwienienia w miejscach, gdzie były większe niedoskonałości cery oraz na całej powierzchni skóry odczuwalne było zwiększone napięcie skóry.

Otrzymałam wskazówki, w jaki sposób postępować po zabiegu oraz jak pielęgnować skórę podczas rozmowy podczas wcześniejszej konsultacji, jak również podczas zabiegu oraz dostałam kartkę ze szczegółowymi informacjami i wskazówkami dotyczącymi dalszego postępowania.

Efekty:

W tym momencie ciężko powiedzieć o efektach, ponieważ od zabiegu minęło dopiero kilka dni. Opinia zostanie uzupełniona w późniejszym czasie.

O salonie:

Załoga TLC-Clinic to profesjonalne osoby, posiadające ogrom wiedzy, które z wszelkimi szczegółami potrafią wyjaśnić przebieg zabiegu, przeciwwskazania oraz postępowanie po zabiegu. Panie są przesympatyczne. Wnętrze kliniki jest przestronne i eleganckie. Z wielką chęcią powrócę do TLC-Clinic wypróbować inne zabiegi, które są tam oferowane. Czułam się w tym miejscu bardzo komfortowo i z czystym sumieniem mogę polecić innym osobom wizytę w TLC-Clinic w Ostrołęce.

tlc-clinic full size logoTLC-Clinic
ul. Traugutta 26
Ostrołęka
tel. +48 886 520 147
www.tlc-clinic.com.pl

tlc-clinic-ostroleka01