PODZIEL SIĘ

Mesoestetic11. Energy C Complex
(Mesoestetic, ok. 190 zł / 4 x 7 ml)

Intensywna, 4-tygodniowa kuracja antyoksydacyjna na bazie 10% witaminy C, która jest zamknięta w obrębie specjalnie skonstruowanej nakrętki,
 co gwarantuje jej stabilność i niezwykle skuteczne działanie. 
W momencie użycia preparatu należy połączyć witaminę C z roztworem rewitalizującym. Aby zapewnić optymalny efekt terapeutyczny, ampułkę należy przechowywać w lodówce przez 7 dni kuracji. Każda z czterech ampułek powinna być zużyta w ciągu siedmiu dni, co daje miesiąc intensywnej kuracji. Dla zapewnienia jak najlepszych rezultatów poprawy jakości skóry kurację należy powtarzać co cztery miesiące.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ