PODZIEL SIĘ
Cooltech, wymrażanie tłuszczu

Zabiegi: Kriolipoliza Cooltech
Gdzie: SANTHIYA INSTYTUT PIĘKNEGO CIAŁA 
Testowała: Ewelina M.

O skórze:

Moim problemem jest tłuszczyk na wewnętrznej stronie ud. Ostatnio nieco schudłam, ale to miejsce jest wyjątkowo oporne, nie wygląda to dobrze, przez co mam wrażenie, że moja sylwetka straciła proporcje, a uda wydają się być wprost ogromne.

Kriolipoliza:

Kriolipoliza to oddziaływanie ujemną temperaturą na komórki tłuszczowe. Zimno powoduje, że komórki zawieszają swoje czynności życiowe. Wtedy do działania przystępuje nasz własny układ odpornościowy i limfatyczny. Komórki te, w następstwie procesu zapalnego są usuwane bezpowrotnie z organizmu. Działanie CoolTech opiera się dokładnie na technologii kontrolowanego chłodzenia tkanki tłuszczowej, aż do temperatury -8 stopni C w czasie 70 min, w celu uzyskania efektu estetycznego w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i miejscowej otyłości.

O zabiegu:

Na zabieg wybrałam się z nadzieją, ale i z pewnymi obawami (bałam się nieprzyjemnych odczuć, jakie mogą towarzyszyć tej metodzie, bo przecież to wymrażanie!). Jednak na wszystkie moje wątpliwości uzyskałam konkretne odpowiedzi. Po wstępnej rozmowie i wypełnieniu formularza, nastąpiła najważniejsza część.

Na obszar, który miał zostać poddany „wymrożeniu”, zostało nałożone coś na kształt maty antyodmrożeniowej. Sam zabieg jest bezbolesny, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, bo spodziewałam się „pieczenia” zimna. Podczas chłodzenia skóra jest jednocześnie lekko zasysana, więc odczuwałam takie jakby jej „wciąganie”, ale trwało to chwilę i już po kilku minutach gotowa byłam nawet zasnąć na zabiegu 🙂 Cały zabieg trwa ponad godzinę, w tym czasie możemy się spokojnie zrelaksować. Po „odessaniu” głowicy skóra była lekko zaczerwieniona. Zaleceniem pozabiegowym jest picie dużej ilości wody. To była dla mnie dobra motywacja, by zwiększyć spożycie wody na stałe. Jak na razie udaje mi się, co ma oczywiście korzystny wpływ nie tylko na usuwanie komórek tłuszczowych w organizmu, ale i na cały organizm.

Efekty:

Na pełen efekt zabiegu będę musiała jeszcze poczekać ok. 2 miesięcy, jednak już teraz widzę powoli pozytywne zmiany w wyglądzie. Skóra jest jędrniejsza, a same uda już wydają się być nieco mniejsze. Jestem bardzo ciekawa efektów, bo to podobno jeden z niewielu zabiegów, które dają szybki efekt już po jednym razie. Czekam na pełen efekt i polecam!

O salonie:

Cudowne miejsce. Ludzie, klimat tam panujący i wnętrza sprawiają, że przebywanie w Instytucie Santhiya to prawdziwa przyjemność.

Santhiya Instytut Pięknego CiałaSanthiya-logo
ul. Sarmacka 17 lokal 119
Warszawa (Wilanów)
tel. 22 651 67 01 oraz 503 738 364.
www.santhiya.pl

Instytut Santhiya (www.santhiya.pl)
Instytut Santhiya (www.santhiya.pl)