PODZIEL SIĘ
KMICE 2019

2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15- minutowa formuła wystąpień, precyzyjnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym, jak i edukacją prozdrowotną – już 11 października w G2A Arenie w Rzeszowie. Wtedy bowiem odbędzie się kongres kobiet organizowany przez IP Cliniq Instytut Piękna – czyli druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu KMICE.

Dyrektor Edyta Dedek reprezentująca IP Cliniq Instytut Piękna i dr Stanisław Mazur, prezesa Centrum Medyczne Medyk, uroczyście zapraszają na Kongres Kobiet KMICE 2019.
Porozmawiajmy o tym, co ważne…

KMICE 2019 to spotkanie kobiet i dla kobiet. Będzie ono wyjątkową okazją do poruszenia najważniejszych dla kobiet tematów, a także do kobiecych spotkań i dyskusji podczas wieczornej gali, połączonej z uroczystą kolacją, pokazem mody i networkingiem.

Kongres dla Kobiet KMICE 2019 to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.

Pierwszy dzień Kongresu KMICE 2019 (piątek) poświęcony będzie wykładom – związanym z tematyką duszy, ciała i umysłu. W formule 15-minutowych wystąpień rozmawiać będziemy o nas samych i o tym, co dla kobiet w życiu ważne – o poczuciu własnej wartości i samoświadomości.

Wykłady i prezentacje rozpoczniemy od poznania nowej oferty IP Cliniq, organizatora Kongresu, jaką jest przeszczep włosów metodą FUE – prezentację tę poprowadzi Magdalena Hendzel.  Temat niezwykle ważny zwłaszcza w perspektywie budowania poczucia własnej wartości i samoświadomości, o czym mowa będzie na kolejnych wykładach.

O asertywności kobiet, jako drodze do budowania zdrowych relacji, w pracy opowie nam blogerka Justyna Pytko, a wyjątkowy wykład  „Odnaleźć siebie – odzwierciedlenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego poprzez samoświadomość” poprowadzi Edyta Dedekdyrektor IP Cliniq Instytutu Piękna.  

Później na scenie stanie certyfikowany coach, znana podkarpackiej publiczności, właścicielka Mini Brain Academy – Anna Szubert.

Następnie będziemy mogli wysłuchać wykładu Doroty Ożóg, trenerki Brian TracyAcademy, która zapyta nas „Czy warto być nieidealną”.

O tym, czy zdrowie wewnętrzne jest pięknem zewnętrznym, opowie nam psycholog Katarzyna Gac-Karelus i na sam koniec spotkania uwagę oddamy Sabinie Kamińskiej, Trenerowi Biznesu, która wygłosi wykład  „Zarządzaj tym, co w Tobie najlepsze – doceniaj swoje mocne strony”.

Kongresowi towarzyszyć będą Targi branżowe (zarówno w piątek 10.10, jak i w sobotę 11.10), na które również serdecznie zapraszamy.

Dołącz do nas! Bilety na www.kmice.pl
Do zobaczenia już 11 i 12 października!

KMICEOrganizator:
IP Cliniq Instytut Piękna w Rzeszowie, powstał w 2018 roku i w tak krótkim czasie stał się nie tylko miejscem przyjaznym i ciepłym. Oferuje profesjonalną kosmetologię, medycynę estetyczną, chirurgię włosa i chirurgię plastyczną. Profesjonalny zespół kosmetologów i lekarzy tworzy świat idealnego, inteligentnego piękna, przekonując, że prawdziwe piękno tak naprawdę jest w nas samych. Oprócz najwyższej jakości usług Zespół IP CLINIQ organizuje i uczestniczy w ważnych dla kobiet wydarzeniach, organizując od kilku lat m.in. największy na Podkarpaciu Kongres dla Kobiet KMICE 2019. www.ipcliniq.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.