PODZIEL SIĘ
Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej

Zapraszamy lekarzy medycyny estetycznej na kolejną konferencję z cyklu Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej, która odbędzie się w dniach 22-23 maja 2021 r. Lekarze praktycy przedstawią nowe i poszukiwane przez pacjentów zabiegi okiem praktyków!

Bonusy:
• dodatkowe pokazy zabiegów na filmach przygotowanych na to wydarzenie
• oferty specjalne od producentów i dystrybutorów
• możliwość wygrania szkoleń
• ekspercki e-book z dodatkowymi materiałami
• certyfikat uczestnictwa
• 3-miesięczny dostęp do nagrań wszystkich wykładów i filmów

Wykłady na żywo poprowadzą dr Edyta Adamczyk-Kutera, dr Robert Chmielewski, dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska, dr n. med. Anna Deda, dr Dorota Kowalczyk, mgr Ewa Mor-Xhetani, dr n. med. Anna Okruszko, dr Gabriel Ruciński, dr Ewa Rybicka, dr Franciszek Strzałkowski, dr Tomasz Windysz, Justyna Wojtalik i Magdalena Wójcik. Wykładowcy odpowiedzą też na żywo na Państwa pytania.

Szczegóły i agenda na https://konferencja.wdme.pl/

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.