PODZIEL SIĘ

W ramach cyklu „Uroda bez tabu” zapraszamy na kolejne już spotkanie z Ekspertem na żywo podczas LIVE na Facebooku – 16 grudnia o godz. 20.00 dr n. med. Anna Okruszko opowie o trendach w stosowaniu wypełniaczy, m.in. czym jest reshaping twarzy, na czym polega profiloplastyka, jak modelować usta, aby były apetyczne i naturalne, jak wygląda zabieg soft liftingu, będzie też mowa o „wypełniaczach dla młodych”. 🙂

Nasz ekspert: dr n. med. Anna Okruszko – specjalista dermatolog, specjalista chorób wewnętrznych, absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Dr Anna Okruszko jest też międzynarodowym szkoleniowcem i wykładowcą w zakresie technik stosowanych w medycynie estetycznej, m.in. z użyciem wypełniaczy. Od ponad 15 lat dzieli się swoją wiedzą, zaangażowaniem i pasją z pacjentami, prowadząc klinikę Estmed w Białymstoku. W swojej pracy stosuje wyłącznie produkty wysokiej jakości od renomowanych producentów.

Podczas naszego kolejnego spotkania LIVE dr Anna Okruszko opowie o tym:

  • jak modelować usta i czy zawsze podanie w nie kwasu hialuronowego ma na celu ich powiększenie,
  • dlaczego warto wypełniać bruzdy nosowo-wargowe,
  • w jaki sposób wykorzystuje się wypełniacze w dolnej partii twarzy,
  • na czym polega profiloplastyka i dlaczego zaczęliśmy zwracać uwagę na profil twarzy,
  • jak odbudować młode kształty twarzy w procesie reshapingu,
  • jak podkreślać policzki bez efektu „piłeczek”,
  • czym jest „beautification” i jak młode osoby mogą skorzystać z zabiegów z wypełniaczami,
  • na czym dokładnie polega technika miękkiego liftingu (soft lifting) z użyciem wypełniaczy,
  • dlaczego nie wszystkie wypełniacze dają takie same efekty:-)

Doktor odpowie też na wszystkie Wasze pytania odnośnie stosowania wypełniaczy – bądźcie więc z nami koniecznie już 16 grudnia o 20.00 na naszym FACEBOOKU>

Przypominamy też, że podczas LIVE odbywającego się już 9 grudnia o godz. 20.00 Doktor opowie Wam o stosowaniu wypełniaczy w okolicy oczu, o wypełnianiu doliny łez i o ich zastosowaniu w środkowej partii twarzy!

Podczas spotkań czekają też na Was świąteczne zniżki na zabiegi z kwasem hialuronowym w Klinice Estmed!

Dowiedz się też więcej i zobacz film z zabiegu korekcji dolnej partii twarzy>

Na spotkanie zapraszają:

logo EstmedEstmed
ul. Jurowiecka 21
15-101 Białystok
www.estmed.pl

Lea VivacyPartner cyklu:
www.leavivacy.pl
www.stylage.pl

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.