Klinika dr Elżbiety Radzikowskiej

1439
0
PODZIEL SIĘ

23 listopada 2017 r. miało miejsce oficjalne otwarcie Kliniki dr Elżbiety Radzikowskiej, znanej chirurg plastyk, autorki wydanej niedawno książki „W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk”. 

dr Elżbieta RadzikowskaKlinika powstała z chęci podarowania pacjentom nowego, lepszego życia. Dziś poza osobowością i urokiem osobistym ważne jest, by jak najdłużej zachować młodość, urodę i dobrą kondycję. Troska o wygląd i zdrowie to już nie tylko poprawianie mankamentów, ale sposób na to, aby lepiej czuć się we własnym ciele. Umiejętne korzystanie z profesjonalnych kosmetyków oraz zaawansowanych technologicznie zabiegów zdecydowanie spowalnia upływ czasu.

W Klinice dr Elżbiety Radzikowskiej, wysokiej klasy profesjonaliści – lekarze, dietetycy, kosmetolodzy, fizjoterapeuci – dbają o każdego pacjenta w sposób indywidualny, oferując dostęp do pełnej gamy zabiegów medycyny estetycznej: modelowania twarzy i sylwetki, usuwania zmarszczek, ujędrniania skóry, likwidowania nadmiarów tkanki tłuszczowej, leczenia schorzeń dermatologicznych i ginekologicznych oraz szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych i kosmetycznych.

Klinika mieści się w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 34a.
Więcej na www.radzikowskaclinic.pl

Radzikowska Clinic

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.