PODZIEL SIĘ
REVOFIL AQUASHINE

O tym zabiegu jest teraz głośno! Preparat Aquashine BTX „rozluźnia” skórę – bez blokowania mięśni – nadając twarzy wypoczęty i promienny wygląd!

Preparat Aquashine BTX podawany drogą iniekcji stymuluje regenerację i odnowę komórkową oraz stabilizuje aktywność mięśni w skórze – w tym miejscu ją wygładzając (nie jest to wypełniacz!). Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, bardziej napięta i pełna blasku. Kolejne dwa zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego zawartego w preparacie, powodując widoczną redukcję drobnych zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry, także pod oczami. Preparat podawany jest techniką mezoterapii. Dodatkowo świetnie nawilża i rewitalizuje skórę, dając kompleksowy efekt odmłodzenia i „zrelaksowania” twarzy. Zabieg nie jest alternatywą dla botoksu, bo jego działanie jest zupełnie inne, ale może być polecany osobom, które z różnych powodów nie chcą stosować toksyny botulinowej, a szukają mało inwazyjnego zabiegu wygładzającego drobne zmarszczki.

Efekt jest już po jednym zabiegu (pacjentki wskazują poprawę jakości skóry oraz „refleks”, czyli jej zdrowy blask). Jednak aby docenić w pełni działanie Aquashine BTX, warto wykonać zabieg w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.