Japońskie zabiegi Menard

Japońskie zabiegi Menard

116
0
PODZIEL SIĘ

Trend azjatyckiej pielęgnacji objął też zabiegi profesjonalne, w których wykorzystuje się kosmetyki o zaawansowanych formułach i wielostopniowe rytuały piękna – dla szybko widocznych efektów. W Quantum Clinic dostępne są luksusowe zabiegi japońskiej marki Menard. 

Japońska formuła młodości

Linia kosmetyków Menard Embellir swoje właściwości naprawcze i przeciwstarzeniowe zawdzięcza niezwykle zaawansowanej formule opartej na 7 odkryciach naukowych uhonorowanych nagrodą Nobla. Jej głównym składnikiem jest ekstrakt z czarnych i czerwonych grzybów Reishi, który zapewnia oczyszczenie komórek z toksyn i znakomicie regeneruje i odnawia skórę. Drogocenne składniki są dostarczane w głąb skóry za pomocą specjalnych kapsuł, na zasadzie podobnej co leki, dzięki czemu możliwa jest głęboka penetracja skóry i pobudzenie jej naturalnych właściwości naprawczych. Jest to zgodne z trendem medycyny regeneracyjnej – starzenie to bowiem nic innego niż nasilające się z wiekiem procesy degradacyjne w skórze. Jeśli umiemy naprawiać uszkodzenia, odmładzamy skórę! Linia może być stosowana w każdym wieku i do każdego typu skóry, także jako uzupełnienie zabiegów z zakresu laseroterapii i przy użyciu fal radiowych. Takie efekty są zasługą nie tylko delikatnego masażu, ale również japońskich technik akupresury, pozwalającej na zredukowanie zacienień i opuchnięć, które są udręką wielu kobiet.

MenardW Quantum Clinic wykonywane są dwa zabiegi z użyciem kosmetyków Menard Embellir, a także japońskich technik masażu i akupresury. 

Embellir Anti-Aging Lifting Treatment

Kompleksowy zabieg o silnym efekcie liftingująco-nawilżającym, uzyskiwanym dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego oraz kolagenu. Dziłanie potęguje siła czarnych i czerwonych grzybów Reishi, które zapewniają oczyszczenie komórek z toksyn. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż, dzięki któremu staje się ona bardziej promienna, powieki odzyskują swoją elastyczność, a zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne. Dzięki zastosowaniu japońskich technik akupresury ułatwione jest odprowadzanie limfy z okolicy oka, a tym samym redukowane są zacienienia i opuchnięcia. Zabieg wykonywany jest z użyciem preparatów Menard Embellir oraz pilingująco-nawilżającej maski Menard Herb Mask, maski liftingująco-napinającej Menard Exstretch Mask oraz kremu pod oczy Colax Eye linii Menard Colax.

Czas trwania zabiegu: 90 minut
Cena zabiegu: 490 zł

Quantum Clinic

Embellir Supreme Authent Treatment

Jest to zabieg dla wymagających kobiet, które pragną piękna, oparty na właściwościach jakie dają nam roślinne komórki macierzyste. Zabieg daje spektakularny efekt wypełnienia zmarszczek, ujędrnienia i nawilżenia skóry oraz wymodelowania owalu. Wykorzystuje się w nim innowacyjną maskę Authent (na twarz i szyję), która stymuluje namnażanie komórek macierzystych zarówno w naskórku, jak i skórze właściwej. Ponadto maska zawiaera dodatkowy płat na szyję.

Czas trwania zabiegu: 110 min
Cena zabiegu: 700 zł

Więcej na www.quantumclinic.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ