PODZIEL SIĘ

Nowoczesne technologie pozwalają uzyskiwać widoczne efekty poprawy wyglądu szybko, bezboleśnie i niezwykle efektywnie oraz długotrwale. Poznaj absolutną nowość – innowacyjne urządzenie Genesis, wykorzystujące technologię SmartDrivity, które pozwala wykonywać zabiegi odmładzające na twarz i ciało. Na czym polega jego wyjątkowość? 

zabiegi GenesisSmartDrivity to inteligentne połączenie 4 technologii dające spektakularne i długotrwałe rezultaty, skutecznie i bez bólu. Udowodniony długotrwały i widoczny efekt kuracji już od pierwszej sesji. Dzięki urządzeniu Genesis można przeprowadzić aż 44 pełne zabiegi na twarz i ciało – dobrane w zależności od potrzeb pacjenta.

Biologiczne efekty Radiofrekwencji Smart:

Radiofrekwencja pojemnościowa z fotostymulacją LED: czerwone światło LED o wysokiej intensywności zwiększa aktywność broblastów i pobudza tkanki do regeneracji kolagenu i elastyny, blokując kolagenazę – enzym odpowiedzialny za rozpad kolagenu. Oddziałuje na poziomie komórkowym, nie podnosząc temperatury tkanek w obszarze oddziaływania.

Pojemnościowa radiofrekwencja: oddziałuje głównie przez wzrost temperatury górnej i środkowej warstwy skóry – wyższa temperatura zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, przywracając prawidłową strukturę i gęstość tkanek.

Rezystancyjna radiofrekwencja: zwiększa przepływ krążenia w głębokich naczyniach krwionośnych, ułatwia drenaż limfatyczny, zwiększa proces lipolizy i hamuje adipogenezę, pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Technologia bardzo skuteczna w przypadku tkanki z dużą zawartością tłuszczu i zwłókniałej.

Efekt farmakologiczny transdermalnego przepływu Smart

Inteligentny Przepływ Transdermalny: technologia oparta na zjawisku elektroforoporacji, aktywuje komórki i umożliwia transdermalny przepływ substancji aktywnych najnowszej generacji. Dowody naukowe potwierdzają uwalnianie odpowiednich dawek substancji czynnych w głębokich warstwach skóry. Gwarantuje optymalną penetrację substancji czynnych poprzez przydatki skórne (elektroforeza) i przez naskórek (elektroporacja).

Używana w tym etapie zabiegu GO PTC Complex to kompleksowa formuła substancji czynnych, która wspomaga naprawę uszkodzeń DNA wywołanych przez czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. GO PTC Complex pochłania światło i aktywuje substancje czynne zawarte w mikrokapsułkach, zamienia światło w energię i przenosi ją do komórek, aby ułatwić ich naprawę. Fotoaktywacja jest 12x silniejsza niż w przypadku placebo.

W zabiegu stosuje się 4 preparaty z substancjami aktywnymi:

 • G1 Balancer Przyspieszacz („booster”) – wykorzystuje pojedynczą dawkę wysokostężonych substancji czynnych o małej masie cząsteczkowej, pobudzających syntezę kolagenu i elastyny, zapewniając głębokie nawilżenie tkanek. Dzięki swoim właściwościom, optymalnie przygotowuje skórę do wszelkich zabiegów estetycznych, przyspieszając tym samym procesy naprawcze tkanek.
 • G2 Regenerance „Booster” – stosowany w jednej dawce, zawierający wysokie stężenie substancji czynnych o małej masie cząsteczkowej, aktywujący i przyspieszający mechanizmy naprawcze skóry. Dzięki swoim właściwościom poprawia zdolność gojenia i przyspiesza regenerację tkanek.
 • G3 Smoother „Booster” – stosowany w jednej dawce, zawiera wysokie stężenie substancji czynnych w postaci niosomów, co przyspiesza ich wchłanianie. Dzięki swym właściwościom zmniejsza nadwrażliwość skóry, zmniejsza nasilenie, wzmacnia ściany włosowatych naczyń krwionośnych i tonizuje skórę.
 • G4 „Push-up & lift” „Booster” – stosowany w jednej dawce, z wysokim stężeniem substancji czynnych o działaniu wzmacniającym, które przyspieszają syntezę kolagenu i elastyny. Dzięki swoim właściwościom przyspiesza drenaż limfatyczny i lipolizę, redukuje objętość i poprawia strukturę skóry.

zabieg GenesisWskazania i efekty

Genesis daje wiele różnych opcji dla wszystkich rodzajów zabiegów w ramach każdego zdefiniowanego programu, w ten sposób dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego i optymalizując pożądany efekt.

W obrębie twarzy:

 • anti-aging
 • lifting
 • anti-aging dla skóry wrażliwej skóra
 • anti-aging w okolicy oka
 • anti-aging po zabiegu chirurgicznym okolicy oka
 • podwójny podbródek

Genesis twarzW obrębie ciała:

 • remodelowanie biustu
 • biust po zabiegach chirurgicznych
 • pośladki
 • nogi
 • ramiona
 • remodelowanie brzucha
 • brzuch po ciąży

Genesis efekty zabieguMożna przeprowadzić 1 sesję błyskawiczną, a w programie intensywnym: na twarz – 6 sesji, a na ciało – 10 sesji. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonywanie kolejnych sesji do 15-30 dni.

Wyłącznym dystrybutorem Mesoestetic jest Urgo Aesthetics / Bioprofil Polska Sp. z o.o.
www.facebook.com/URGOAesthetics

logo Mesoestetic

URGO logo

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ