PODZIEL SIĘ
Icoone, zabiegi na ciało

Zabiegi: Icoone
Gdzie: SANTHIYA INSTYTUT PIĘKNEGO CIAŁA 
Testowała: Katarzyna C.

O skórze:

Skóra na udach i pośladkach utraciła swoją jędrność i pojawił się cellulit.

Icoone:

to skuteczny i nieinwazyjny sposób na pozbycie się cellulitu. Więcej na temat zabiegu dowiesz się od EKSPERTA Z INSTYTUTU PIĘKNEGO CIAŁA SANTHIYA >>>

O zabiegu:

Przed zabiegiem otrzymałam do wypełnienia ankietę o stanie zdrowia oraz pełną informację na czym polega zabieg i jak się do niego przygotować. Dostałam też kombinezon ochronny na ciało (cienki/ przylegający kostium). Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie przez panią Patrycję – fizjoterapeutka z doświadczeniem w medycynie estetycznej. W trakcie zabiegu dostałam dodatkowe informacje i odpowiedzi na moje pytania, został mi też przedstawiony pełen zakres możliwości maszyny.

Zabieg trwał około 45 minut. Pani Patrycja najpierw uprzedziła mnie, jakie są stopnie ucisku/ „wysysania” maszyny i zaczęła od najniższego, żeby przyzwyczaić skórę do zabiegu. Stopniowo zwiększała moc i skuteczność działania. Początkowo zabiegowi może towarzyszyć lekkie uczucie bólu (zasysanie skóry jakby w „odkurzaczu”), po pewnym czasie ciało się przyzwyczaja. Zabieg nie jest inwazyjny, nie pozostawia śladów/ siniaków etc.

Nie ma bezpośrednich przeciwwskazań po zabiegu (można ćwiczyć czy jeść). Zabiegi powinny być połączone z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, co podnosi efekt końcowy. Najlepiej zrobić ich serię (minimum 5).

Poza oferowanym zabiegiem, pani Patrycja poleciła mi także inne możliwe zabiegi uzupełniające do Icoone. Bardzo dużym plusem było to, że obsługa była mega dyskretna i jednocześnie bardzo uprzejma i życzliwa.

Efekty:

Nawet jednorazowy zabieg poprawia kondycję skóry (uda). Ciało jest bardziej „naprężone” i wygładzone, skóra jakby mniej „wiotka” i zmniejszony cellulit. Nie ma zaczerwienienia czy siniaków.

Z przyjemnością można polecić zabieg innym osobom.

O salonie:

Ogólna opinia – oceniam celująco obsługę – bardzo przyjazna, życzliwa i pomocna, z uśmiechem i zaangażowaniem. Salon estetyczny i czysty, intymna atmosfera. Sprawnie dopasowują godziny, w których planujemy rezerwację. Jedyny minus – brak bezpośredniego parkingu (trzeba zaparkować uliczkę dalej).
Duża wartość – salon koncentruje się na pielęgnacji ciała i na tym się skupia – ma w ofercie różne zabiegi ale dotyczące ciała. Chętnie wrócę na inne zabiegi;)

Santhiya Instytut Pięknego CiałaSanthiya-logo
ul. Sarmacka 17 lokal 119
Warszawa (Wilanów)
tel. 22 651 67 01 oraz 503 738 364
www.santhiya.pl

 

Santhiya2