PODZIEL SIĘ
Hotel **** Medical SPA Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju

Hotel **** Medical SPA Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju to połączenie oferty ośrodka wypoczynkowego z zabiegami leczniczymi, fizykoterapią czy nawet relaksacją i medytacją. Każdy znajdzie dla siebie chwilę ukojenia.

Oferta ośrodka Medical SPA jest bardzo różnorodna. Wbrew pozorom to nie tylko zabiegi lecznicze i fizjoterapia. To także szeroka baza usług pielęgnacyjnych i zajęć sportowych oraz rekreacyjnych. W obiektach tego typu liczy się zadowolenie klienta, dlatego pakiety dostosowywane są do indywidualnych potrzeb wczasowiczów. Jeśli lubimy aktywny wypoczynek, nasz pobyt uwzględniać będzie ćwiczenia fitness, Yoga i Pilates, a także zajęcia Nordic Walking, nieograniczony dostęp do siłowni i basenu oraz strefy saun, jak również piesze i rowerowe wycieczki po okolicy. Zachęca do nich zwłaszcza krajobraz Gór Izerskich, w których położony jest Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór.

Lokalizacja obiektu Medical SPA ma ogromne znaczenie, ponieważ oferta zabiegowa to już nie jedyne kryterium wyboru miejsca naszego wypoczynku. Takich hoteli powstaje obecnie coraz więcej, jednak piękna okolica, bliskość natury i gwarancja niestandardowych aktywności są dla wielu z nas decydujące.

Pamiętajmy, że wybierając ośrodek, spędzimy w nim kilka dni, dlatego ważne, by posiadał odpowiednią bazę zabiegową, jak i zaplecze infrastrukturalne, umożliwiające różnorodną aktywność sportową” – powiedział Robert Węglarz, Dyrektor Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór, Ekspert Polskiego Instytutu Spa i Wellness.

Szybki relaks dla niej i dla niego

3-dniowe pakiety relaksujące to gwarancja ekspresowej regeneracji organizmu. Konstruowane są w oparciu o nasze potrzeby – dobierane odpowiednio do wieku, rodzaju cery, a także płci. Pakiety dla pań charakteryzuje kompleksowy zabieg na ciało, a także masaż i zabiegi na dłonie i stopy. W pakiecie męskim nacisk położony jest na pielęgnację twarzy, a także ukształtowanie sylwetki, stąd nielimitowany dostęp do siłowni czy basenu.

Ukojenie zmysłów

Jeśli w ośrodku Medical SPA szukamy przede wszystkim wyciszenia, z pewnością zainteresuje nas pakiet relaksujący, połączony z medytacją i dalekowschodnią sztuką masażu. To całkowite odprężenie dla naszych mięśni, ale też umysłu. Dzięki niemu zyskamy poczucie wewnętrznego spokoju.

Pakiety dla podróżników

Ciekawostką w ofercie hoteli Medical SPA jest pakiet „W 7 dni dookoła świata”. Klienci, którzy zdecydują się na egzotyczny pobyt w Malinowym Dworze „przemierzą” Afrykę, Azję, Amerykę Południową i poddani zostaną następującym zabiegom: kąpieli w mleku, masażowi kryształem górskim i relaksującemu zabiegowi dźwiękiem mis tybetańskich, a także rytuałowi ciała rodem z Brazylii.

Nowoczesne wczasy odchudzające

Oferta Medical SPA zawiera także zabiegi wyszczuplające. Zalicza się do nich masaże antycellulitowe, drenaże limfatyczne, seanse w saunie, a także indywidualnie skonstruowany plan treningów i specjalnej diety. Wszystko po to, by w ciągu 7 lub 10 dni pobytu zrzucić zbędne kilogramy i zregenerować organizm.