Global Fasting Week 12-16 listopada!

Global Fasting Week 12-16 listopada!

110
0
PODZIEL SIĘ
Global Fasting WeekMiędzy 12 a 16 listopada 2018 roku odbywać się będzie międzynarodowy Global Fasting Week, podczas którego wszystkie osoby zainteresowane wpływem poszczenia na stan zdrowia i urody – po rejestracji – będą miały dostęp do informacji i webinarów na temat zdrowego stylu odżywiania i ogólnie – zdrowego stylu życia i długowieczności. Mnóstwo inspiracji i motywacji od ekspertów i osób, które już doświadczyły pozytywnego wpływu okresowego ograniczania kalorii na swój organizm! Przyłącz się i Ty! 
Wydarzenie to jest inicjatywą FastingTalks – edukacyjnej platformy stworzonej w celu promowania korzyści, jakie daje okresowe poszczenie. Główną z nich jest poprawienie zdrowia, a przez to jakości życia – dzięki czemu masz szansę cieszyć się długowiecznością i to w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej!
Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, przyłącz się do Global Fasting Week, który w dniach 12-16 listopada połączy wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia. Czeka na Ciebie mnóstwo korzyści:
  • bezpłatny dostęp do wywiadów z ekspertami
  • bezpłatny dostęp do sesji kulinarnych on line
  • bezpłatny dostęp do sesji ćwiczeń
  • bezpłatny dostęp do sesji uważności
  • wsparcie osób o podobnym sposobie myślenia
  • bezpłatny wstęp na International Fasting Summit

Uwaga! Tylko w tych dniach, tj. 12-16 listopada, z okazji Global Fasting Week, możesz kupić innowacyjną, naturalną dietę imitującą post ProLon w specjalnej cenie!

ProLon jest efektem wielu lat badań naukowców pod kierownictwem prof. Valtera Longo, gerontologa i biologa, nazywanego guru długowieczności. ProLon to gotowa, „pudełkowa” dieta oparta wyłącznie na składnikach roślinnych, która naśladuje post – została skomponowana tak, aby twój mózg myślał, że głoduje – w odpowiedzi ciało wyzwala silne procesy regeneracyjne i naprawcze, podczas gdy Ty spożywasz smaczne, naturalne posiłki. A więc pościsz (i czerpiesz korzyści płynące z głodówki), jedząc!

KUP PROLON W SPECJALNEJ CENIE>

PROLON

Partnerem działu jest:

logo Prolon

www.prolon.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ