ZASADY DODAWANIA GABINETÓW

  1. Baza WirtualnaKlinika.pl/gabinety jest częścią portalu WirtualnaKlinika.pl, którego właścicielem jest Beauty Relations s.c.
  2. Poprzez naszą bazę chcemy ułatwić naszym czytelniczkom szukanie klinik i gabinetów mających w swojej ofercie zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej w całej Polsce.
  3. Dodawanie wizytówek gabinetów jest bezpłatne. Każdy gabinet mający ww. ofertę może dodać swoją wizytówkę poprzez FORMULARZ>
  4. W wizytówce mogą znaleźć się: opis do 1500 znaków (w tekście można umieścić link do filmu z YT), logotyp, pełne dane teleadresowe, galeria 10 zdjęć. Przygotowaliśmy też listę najpopularniejszych zabiegów – w formularzu gabinet może wybrać te, które są w jego ofercie, a nawet podać obok cenę. Nasza użytkowniczka, klikając w opis zabiegu, będzie mogła przeczytać o nim więcej.
  5. Po akceptacji zasad dodawania gabinetów w formularzu, Twoja wizytówka trafi do naszego moderatora i po akceptacji zostanie wyświetlona w bazie. Proces akceptacji zwykle nie trwa dłużej niż kilkanaście minut, ale bądź cierpliwy – maksymalnie pojawi się do 24 godzin.
  6. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy opublikowania wizytówki, jeśli gabinet nie spełnia założeń naszej bazy, tj. nie ma w ofercie zabiegów medycyny czy kosmetologii estetycznej, chirurgii plastycznej lub ginekologii estetycznej.
  7. W razie problemów z dodawaniem wpisów prosimy o kontakt mailowy: redakcja@wirtualnaklinika.pl
  8. O kontakt prosimy również wtedy, jeśli chcesz nanieść jakieś zmiany w już istniejącej wizytówce lub ją zlikwidować.
  9. Pod każdą wizytówką internauci mają możliwość umieszczania swoich opinii na temat danego gabinetu – nie mamy na nie wpływu, ale staramy się je moderować, aby nie dopuścić do szerzenia treści niezgodnych z zasadami korzystania z portalu.
  10. W naszej bazie istnieje też możliwość dodawania artykułów eksperckich powiązanych z prezentacją eksperta. Publikacja artykułów jest płatna – wszystkie publikacje zostają na stronie bez limitu czasowego. Zobacz ZASADY DODAWANIA TEKSTÓW EKSPERCKICH>