Icoone na cellulit

Icoone to nowa opatentowana technologia Roboderm, polegająca na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami, posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która bardzo precyzyjnie i dogłębnie działa na każdy milimetr naszej skóry, bez rozciągania jej i powodowania urazów.

Wskazania

Zabieg Icoone jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemami naczyniowymi i obrzękami, pragnących odmłodzić i poprawić wygląd swojej skóry. Zabieg okaże się pomocny także w walce z tłuszczem, luźną skórą i cellulitem.

Na czym polega zabieg?

Masaż podciśnieniowy Icoone jest zabiegiem, która pomaga osiągać spektakularne efekty w walce z cellulitem. Ponadto likwiduje tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. W skrócie – po prostu korzystnie wpływa na kondycję skóry i przyczynia się do poprawy jej stanu. To opatentowana technologia Roboderm, polegająca na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami, posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację. Ta bardzo precyzyjnie i dogłębnie działa na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej i powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulujących na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy.

Ile trwa zabieg

Zabieg Icoone jest złożony z dwóch etapów. Pierwszy z nich (Base) trwa 20 minut i ukierunkowany jest na ogólne potrzeby skóry i drenaż. Z kolei drugi 10-minutowy (Focus) koncentruje się na konkretnym problemie i obszarze, np. na redukcji cellulitu z pośladków. Cały cykl składa się z 10-15 takich zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Jednak efekty widoczne są dużo wcześniej – nawet już po pierwszym zabiegu. Przykładowo zabieg Icoone na twarz trwa 30 minut.

Efekty zabiegu

Efektów po serii zabiegów jest mnóstwo – począwszy od zdrowo i młodo wyglądającej skóry, przez smukłą i jędrną sylwetkę, pozbawioną cellulitu, aż po likwidację luźnej skóry.

Zalecenia po zabiegu

Sam zabieg jest niezwykle przyjemny i bezinwazyjny, jednak aby oczekiwane efekty były lepsze, zaleca się stosowanie kosmetyków, które wyróżniają się koncentracją aktywnych składników, wywołujących w sposób naturalny fizjologiczne procesy, zachodzące w skórze.

Przeciwwskazania

W przypadku zabiegu Icoone są to: nowotwory, uszkodzenia skóry, świeże rany, ciąża, stany zapalne żył, słaba krzepliwość krwi, rozrusznik serca, infekcje ogólnoustrojowe, długotrwałe przyjmowanie sterydów oraz stany zapalne nerek i wątroby.

Średnia cena

Cena uzależniona jest od obszaru, na którym ma zostać wykonany zabieg. Za jedną serię, trwającą ok. 40 minut, wykonaną na twarz zapłacimy 200 zł. Za 5 takich zabiegów zapłacimy 900 zł. Natomiast za 8 takich zabiegów zapłacimy 1300 zł. Jeśli zabieg ma być wykonany na twarz, szyję i dekolt, to za jeden taki zabieg zapłacimy 300 zł. Modelowanie i likwidowanie podwójnego podbródka będzie nas kosztowało 110 zł. Tyle samo zapłacimy za drenaż obrzękniętych powiek dolnych i górnych. Z kolei za drenaż limfatyczny twarzy zapłacimy już 150 zł.

Autor: Martyna Szkaradek