Eat Skin Shock

Eat Skin Shock to skuteczna terapia, której celem jest zlikwidowanie cellulitu, blizn, rozstępów oraz luźnej, pozbawionej napięcia skóry.

Wskazania

Zabieg sprawdzi się u osób, które chcą pozbyć się blizn i rozstępów oraz mają zwiotczałą skórę, która wymaga znacznego ujędrnienia. Z działania Eat Skin Shock mogą skorzystać też osoby zmagające się z obrzękami skóry lub te, których skóra wyraźnie zaczyna się starzeć – Eat Skin Shock przyspiesza produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu wygląda ona młodziej. Dodatkowo Eat Skin Shock umożliwia również drenaż limfatyczny, czyli zabieg przyspieszający oczyszczanie organizmu przez pobudzenie limfu. Drenaż limfatyczny wpływa też na przyspieszenie metabolizmu.

Na czym polega zabieg?

W trakcie zabiegu stosuje się fale akustyczne, które wnikają w głąb skóry. Impulsy wpływają na tkankę łączną, sprawiając, że zaczyna się ona rozciągać i kurczyć, a w efekcie skóra staje się bardziej wygładzona i uelastyczniona.

Ile trwa zabieg

Zabieg trwa około sześćdziesiąt minut. Eat Skin Shock to terapia, którą należy wykonywać seriami, dlatego łącznie wykonuje się od 4 do 8 zabiegów co pięć dni. O ilości wykonanych zabiegów decyduje lekarz. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga zastosowania wcześniejszego znieczulenia. Dodatkowo bezinwazyjność sprawia, że od razu po terapii można wrócić do swoich codziennych zajęć. Dla wzmocnienia efektów można połączyć Eat Skin Shock z innymi zabiegami, na przykład z Icoone (dzięki temu widać szybszą redukcję cellulitu).

Efekty zabiegu

Dzięki terapii Eat Skin Shock można całkowicie pozbyć się cellulitu, rozstępów i blizn; zabieg poradzi sobie także z różnymi zmianami powstałymi na skutek zaburzeń przemiany materii. Ponadto terapia zmniejsza obrzęki i znacząco poprawia elastyczność skóry, także tej widocznie zwiotczałej. Zabieg umożliwia również likwidację nierówności powstałych na skutek zabiegu liposukcji. Po zabiegu zaczynają pojawiać się nowe włókna kolagenowe, co sprawia, że skóra jest bardziej wygładzona.

Zalecenia po zabiegu

W ciągu doby po zabiegu zaleca się picie dużej ilości płynów (minimum dwa litry wody). Przez kilka dni po zabiegu powinno się również unikać dużego wysiłku fizycznego, lepiej więc zrezygnować na kilka dni z ewentualnych treningów.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu obejmują posiadanie wszczepionego rozrusznika/ implantów, niewydolność nerek lub wątroby, przejściowe lub trwałe stany zapalne. Dodatkowo z zabiegu Eat Skin Shock nie mogą korzystać kobiety ciężarne i karmiące piersią, osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, chorzy na serce, Parkinsona i na stwardnienie rozsiane. W trakcie zabiegu nie można mieć menstruacji i silnego nerwobólu. Przeciwwskazania obejmują również występowanie żylaków w miejscu, które poddaje się zabiegowi.

Średnia cena

Cena zabiegu Eat Skin Shock waha się od 250 do 400 złotych – kwota odnosi się do jednego obszaru na ciele, na którym będzie wykonywany zabieg. W przypadku większych obszarów cena może wzrosnąć. Łączny koszt przy 8 zabiegach może wynieść od 2000 do 3200 złotych.

Autor: Adrianna Bzdzion